Polo | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 16
Opel , 12
Fiat , 9
Ford , 8
BMW , 7
Citroën , 5
Peugeot , 5
Renault , 4
Mazda , 2
Škoda , 2
Smart , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Kia , 1
MINI , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:37 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:23 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:28 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:44 Shitorja ,

VW Polo 1.4 TDI

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:37 ,

Shitet audi A5 disel 2.0Tdi 3xsline automatik pa dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 23:35 ,

Shes polo 1.4 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 18:20 ,

Volvo S40 2.4 Benzin Automatik RKS ( Ndrrohet )

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 13:09 ,

Shitet mercedes c class 2.2cdi model 180c automatik pa dogan

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 13:09 ,

Shitet tiguan disel 2.0Tdi blumotion viti 2012pa dogan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 13:08 ,

Shitet opel meriva disel 1.7Cdti viti 2004 me rks boj ndrim

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 12:04 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 12:03 ,

Shes.pjes .per .audi a4 b5 4x4 quatro

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 10:41 ,

u shit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:19 ,

Passat CC 2.0 TDI 125KW 170ps

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 21:25 ,

POLO 1.4 BENZIN VITI 2003

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 12:18 ,

Pjes Llojeve Te Ndryshem

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 18:46 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 10:15 ,

Shitet Polo 1.4 Benzin 1996

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 15:50 ,

Golf V Shitet ose nderrohet

Histora e veturës

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 11:10 ,

Polo

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 00:08 ,

VW Polo full option

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Korr 11:19 ,

vw polo 1.9 tdi 131 ps

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 00:14 ,

Shitet polo ne gjendje perfekte

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 00:12 ,

Polo

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 14:17 ,

Renault Megan Scenic Automatik

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 14:05 ,

Mini Cooper 1.6

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 09:48 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 14:06 ,

Audi Q7 3.0 tdi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 12:36 ,

Mjeshter i Keramikes

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 12:34 ,

Mjeshter i Keramikes

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 12:42 ,

Shitet pikap fiat frigo disel 1.9JTD viti 2009Me dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 12:51 ,

Shitet golf 7 disel 2.0Tdi automatik dsg pa doganboj ndrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 12:51 ,

Shitet pikap caddy disel 1.6Tdi maxi 2011 boj ndrim

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:50 ,

Shitet golf 6 disel 2.0Tdi automatik dsg 8Muj rks boj ndirm

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 22:28 ,

Shitet pezho 807 disel 2.2Hdi me 7ulse 3muj rks viti 2003

Histora e veturës

2 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 18:13 ,

shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:01 ,

Shitet passat B8 Disel 1.6Tdi automatik dsg pa dogan 2015

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 12:40 ,

Shitet pikap caddy maxi disel 1.6Tdi me 5ulse pa dogan

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Polo në kategorinë Vetura | Dacia | Sandero
  • Polo në kategorinë Vetura | Seat | Toledo
  • Polo në kategorinë Makina
  • Polo në kategorinë Vetura | Maserati
  • Polo në kategorinë Vetura | BMW | 330 | Seri 3
  • Polo në kategorinë Vetura | Peugeot | 406
  • Polo në kategorinë Vetura | Bugatti
  • polo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Polo në kategorinë Vetura | Volvo | XC 60
  • Polo në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione