Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prishtinë | Makina | Vetura | Audi | Q3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi Q3 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:42
Linku:
Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 00:42 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:09 Shitorja ,

Audi Q3 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:40 Shitorja ,

AUDI Q3 2.0 TDi VITI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:40
Linku:
Shitorja ,

AUDI Q3 2.0 TDi VITI 2012 QUATTRO

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:21 ,

Audi Q3

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 10:14 ,

Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 15:09 ,

Audi Q3 2.0 TDI 2014v

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 13:05 ,

AUDI Q3 Quattro 2.0 TDI, S-Line

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 12:06 Shitorja ,

AUDI Q3 2.0 TDi S line

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 08:16 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 08:16 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 17:08 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 11:26 ,

Audi q3

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 14:10 ,

AUDI Q3 2.0 QUATTRO

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 16:28 ,

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S-LINE 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 16:16 ,

audi Q3

17 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Nën 14:59 ,

Audi Q3 TFSI qu

39 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 21:48 ,

Golf -2SH

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Korr 18:56 ,

audi q3 stronic 2.0 tdi full

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Korr 17:25 ,

shitet audi q3 2.0 tdi 2013 full stronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Korr 00:12 ,

Audi Q3 Quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 20:44 ,

Audi Q3 Quattro

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Maj 15:01 ,

audi Q3 USHIT AUTOSALLONI EV

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 04:03 ,

Audi Q3

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Dhj 20:09 ,

Shitet Audi Q3 S-Line

21 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Dhj 12:06 ,

U shit

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 07:31 ,

Audi Q3 2.0 automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 19:47 ,

Shes Audi Q3 Sline 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 16:20 ,

Shes Audi Q3

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 16:57 ,

Audi Q3

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 22:45 ,

Audi Q3 2013 2.0 TDI Quattro S-line

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 20:38 ,

Audi Q3 125 mi kilometra

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 12:43 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 19:18 ,

Audi Q3 Sline Full Led

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Tet 13:06 ,

Audi Q3

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Korr 10:37 ,

Shitet vetura

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 09:16 ,

AUDI Q3 Sline 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 17:18 ,

AUDI Q3 Sline

25 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 07:05 ,

Shitet telefoni Microsoft Lumia 640!!!!!!!!!!!!!!!

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 09:40 ,

SHITET AUDI Q3 2.0 TDI S-LINE QUATTRO

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Pri 13:25 ,

Audi Q3 2.0 177ps Automatik Quattro

29 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi Q3 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione