Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Prishtinë

RS-modele , 9
S-modele , 75
TT , 23
100 , 132
200 , 14
80 , 1069
90 , 71
A1 , 64
A2 , 69
A3 , 1676
A4 , 2513
A5 , 254
A6 , 1543
A7 , 131
A8 , 321
Allroad , 50
Cabriolet , 3
Coupé , 7
e-tron , 1
Q3 , 98
Q5 , 279
Q7 , 222
QUATTRO , 19
R8 , 4
RS7 , 5
RSQ3 , 1
SQ5 , 22
TT , 3
V8 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:06
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi A6, 3.0 Matrix

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 13:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi A3 3xS-Line 2.0 TDI 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:12
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 17:30 Vetura , Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Viti 2000-2016

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:28 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 BI-TDI 3X S-LINE 326 PS QUATRO E DOGANUAR RKS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Vetura , Prishtinë

Audi A8

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:06
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi A6, 3.0 Matrix

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 40TDI 3X-SLINE 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A3 2.0 2008 Manual

8 300 EUR

Sot 16:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 1.9TDI automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:01 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.0TDI S-Line

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 15:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:46 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 3.0 QUATTRO 272PS S-LINE

27 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:34 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI..Quattro..Stronic

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 B HYBRID VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2017 MATRIX -QUATTRO

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A7 50 TDI VITI 2020 3X SLINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2014 SLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI VITI 2020

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK QUATRO I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:28 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI S-Tronik Sedan Facelift 193mi km

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 40 TDI VITI 2019

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:16 Vetura , Prishtinë

A4 Modeli fundit i posa Regjistrum RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione