Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 114 Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 114 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Gush 13:43 Vetura , Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Korr 19:48 Vetura , Prishtinë

Bmw 1 2015

11 900 EUR

17 Maj 16:21 Vetura , Prishtinë

Bmw 1 2015

11 400 EUR

08 Maj 13:57 Vetura , Prishtinë

BMW 114D 1.6 diesel 2014 i sapo ardhun doganuar

9 400 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Tet 17:59 Vetura , Prishtinë

Shes prekolic te traktori e maruar

250 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 19:40 Vetura , Prishtinë

Golf 2

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 16:58 Vetura , Prishtinë

Shitet bmw

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 02:08 Vetura , Prishtinë

pickup kush deshiron let lamjrohet chat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 19:33 Vetura , Prishtinë

Furrë Per Pica

900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 18:05 Vetura , Prishtinë

Dera e garazhdes

390 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 14:52 Vetura , Prishtinë

shes kasetefon mp3 me chip dhe usb 32giga

20 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 13:47 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura ne gjdo koh me kesh

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 09:32 Vetura , Prishtinë

instalimin e programeve TE Pagume urgjentttt

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:33 Vetura , Prishtinë

Sherbime

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 15:13 Vetura , Prishtinë

Qeni sharit

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 22:16 Vetura , Prishtinë

Shiten

35 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 23:09 Vetura , Prishtinë

Shes rimorkion

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 13:40 Vetura , Prishtinë

Shitet traktori 539

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 14:02 Vetura , Prishtinë

Dekorime të ndryshme

25 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 10:56 Vetura , Prishtinë

Rolex

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 11:43 Vetura , Prishtinë

Shitet radio kasetofon BMW

54 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 16:55 Vetura , Prishtinë

SHITEN-NDERROHEN RROBAT NGA GJERMANIA TE REJA

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 10:21 Vetura , Prishtinë

SHITEN GOMAT 18she

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 23:43 Vetura , Prishtinë

shes invertarin per frizera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 14:44 Vetura , Prishtinë

Shitet telefoni Microsoft Lumia 640!!!!!!!!!!!!!!!

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 17:59 Vetura , Prishtinë

FITOO 1000 ACTION COINS FALAS !!! 1 000€ Regjistr

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 16:04 Vetura , Prishtinë

SHES INVENATR PER RESTAURANT NDRRIM ME VETURA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 14:30 Vetura , Prishtinë

shes aparat per akullore

2 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 09:26 Vetura , Prishtinë

Shitet autolarjaa

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 16:40 Vetura , Prishtinë

shes vitrin ftohse per market

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 18:42 Vetura , Prishtinë

Shes fellnet 17she

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 114 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione