Prishtinë | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 22
116 , 93
118 , 202
120 , 136
123 , 17
125 , 9
130 , 4
135 , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:04
Linku:
,

BMW 118D Me Dogan e po sa ardhur nga Gjermania ����

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:49 ,

BMW 120 DIZEL VP 2007 RKS

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:20 ,

BMW 116 - 2007 - 1 VIT RKS

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:36 Shitorja ,

bmw 120 d 2013 184 ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:17 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:04
Linku:
,

BMW 118D Me Dogan e po sa ardhur nga Gjermania ����

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 Shitorja ,

Bmw 116 2.0 dizell Bi-xenon

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:30 Shitorja ,

Bmw 118d Automatik facelift Bi-xenon LED

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:16 ,

Shitet BMW Series 1 118d

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:27 ,

Bmw 116D Viti 2012 Me Dogan e Homologim Nga Belgjika

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 ,

BMW 1 - 2007 - 1 VIT RKS

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 ,

BMW 120d xDrive Aut. M-Sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:07 ,

BMW 118 dizel Full opcione E DOGANUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

BMW 120d Sport Line Steptronic nga Zvicra ���� Me Dogan

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:22 ,

BMW 120d xDrive Aut. M-Sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:10 ,

BMW 1 - 116D 2.0 6 shpejtesi - RKS 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

BMW 120D M-SPORT PAKET 184PS AUTOMATIK

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:08 ,

Bmw 114d Manual Klimatronik nga Zvicra me dogane

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:38 Shitorja ,

BMW 120 DIZEL 2011 FACE LIFT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E KATALIZATORVE

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:33 ,

Fellne 16 BMW

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:38 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:24 ,

BMW

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 10:50 ,

Shitet Vetura

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 22:17 ,

BMW

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 09:49 ,

u shit flm merrjep

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 07:50 ,

Braniku i pare M-Paket BMW 1 Series F20 Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Pri 09:16 ,

Auto Transport “ GIZZA “

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 14:37 ,

Bmw 120D

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 17:08 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 11:46 ,

Bmw

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 18:07 ,

Bmw 116i

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 19:19 ,

BMW 118D SPORT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 20:06 ,

BMW 118D SPORT VITI 2012 MODEL 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 17:02 ,

Shitet tryeza me 6 karrike e re e paperdorur

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 20:05 ,

U shit.........BMW 116 Benzin viti 2012Kilometra 133.000

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 12:57 ,

Bmw 116 2012 2.0 me dogan

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 14:51 ,

shes bmw

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 15:03 ,

shes bmw

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 14:55 ,

shes veturen bmw

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 12:26 ,

AUTO "ONLINE24✅ BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET��

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 09:57 Shitorja ,

BMW 125d F20 bi-turbo 218PS AUTOMATIK 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:37 ,

Bmw 116 2012 me dogan

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:20 ,

shes bmw

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 17:22 ,

shes bmw

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 13:35 ,

BMW 116D -DIZELL - VITI 2015 - ME DOGAN - REGJISTRIM 1 VIT -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 07:53 ,

Bmw 118d 2.0D Automatik viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 18:42 ,

BMW 116d (regjistrimi i dyte ne kosove) shume e ruajtur

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 15:09 ,

Bmw 2.0

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione