Mitrovicë | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 9
116 , 14
118 , 31
120 , 23
123 , 3
125 , 3
135 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:26 ,

BMW 118d 2012 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:48 ,

BMW 118 2011

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 22:28 ,

Shitet BMW 116 D 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 11:29 ,

Autolarje

580 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 19:27 ,

Bmw 120

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 07:22 ,

Shes BMW 118 d RKS edhe 3 muj

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 20:31 ,

Shes bmw 116d

10 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 19:50 ,

bmw fellne 15 me 5 bira

150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Jan 09:25 ,

BMW 1 Dizel 120

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 20:18 ,

Bmw 118D xDrive Sport Line me Dogan dhe Homoligim

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 19:08 ,

Perde per vetura

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 11:28 ,

Bmw 118 dizel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 09:22 ,

Bmw 118

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 11:23 ,

Bmw

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 10:01 ,

Shes Bmw 116d stage 1 facelift

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 16:02 ,

Shitet vetura

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 21:26 ,

BMX

80 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Sht 02:19 ,

bmw

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 18:58 ,

Golff 5

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 20:16 ,

Shitet

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 15:13 ,

BMW 118

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 22:18 ,

shitet BMW 116D 2010 e sapo doganuar

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 10:38 ,

shitet BMW 116 d

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 22:37 ,

BMW 116

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 16:02 ,

Shitet bmw1 vit 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 15:45 ,

BMW 118D SPORT-LINE Panorama

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 09:35 ,

Shitet golf 2 1,6

470 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 20:59 ,

Vetur me 5 dyer

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 12:51 ,

Bmw

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 12:47 ,

BMW 118d

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 23:09 ,

Bmw 120 2.0 dizell automatik

7 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 01:01 ,

shitet ndrohet

2 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
09 Pri 19:20 ,

AUTODETAILING LARJE E FELL DEZINFEKTIM

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 21:37 ,

shiten fellnet

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 10:44 ,

Bmw 118D 2.0 e sapo ardhur nga Germania ����

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 18:32 ,

bmw 120 d twin power turbo eco brid 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 22:47 ,

Bmw 120d m-packet

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 17:08 ,

Bmw 1

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 01:07 ,

Bmw seri 1—-1.8 dizell

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 14:05 ,

Shitet Bmw 120 e sapo ardhur 2009 pa Dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 13:58 ,

BMW 118 2.0 D 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 10:15 ,

BMW 118d

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 19:01 ,

Shitet bicikleta ��

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Nën 18:18 ,

Goma

130 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Sht 14:28 ,

Bmw 116, 2.0dizell, 2010 me dogane homologim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 09:17 ,

shitet 1 hektari tok

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Korr 12:53 ,

Bmw serie 1 2013 M-paket

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Korr 13:01 ,

Shes bmw 318 posedon centrall hidroalik

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 19:29 ,

Kerkoj Dokumenta per Golf,Passat,Bmw,Audi,Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 00:27 ,

Shitet BMW 118 D 2.0 FACELIFT Pa Dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione