Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Mitrovicë

Seri 1 , 135
Seri 2 , 21
Seri 4 , 5
Seri 3 , 475
Seri 5 , 280
Seri 6 , 6
Seri 7 , 36
Seri 8 , 1
M-modele , 40
X-modele , 165
Z-modele , 1
2002 , 4
i3 , 1
i8 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:36 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 Vetura , Mitrovicë

BMW 218 2.0 DIESEL AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:54 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 530D (X-DRIVE 4x4)

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Vetura , Mitrovicë

BMW X1 20d Automatic 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:02 Vetura , Mitrovicë

BMW 318d, 2.0 Automatik, 2013, 6 muaj rks

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:06 Vetura , Mitrovicë

Bmw 530 d M paket me dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:11 Vetura , Mitrovicë

BMW 318d F30

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 05:30 Vetura , Mitrovicë

Bmw X1 2.0 Xdrive 4x4 automatik☑️ mundesi edhe ndrrim

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:29 Vetura , Mitrovicë

AUTU PJESĒ FIDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 05:29 Vetura , Mitrovicë

Bëjm blerjen e vetures BMW

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Sht 13:20 Vetura , Mitrovicë

Bmw F31 320 xDrive Touring M Sport 2017

12 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 12:43 Vetura , Mitrovicë

BMW 118 2.0

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 15:18 Vetura , Mitrovicë

Blejme te gjitha llojet e veturave me Rks urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 20:21 Vetura , Mitrovicë

BMW M3

8 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Sht 19:47 Vetura , Mitrovicë

Bmw 318d

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 19:38 Vetura , Mitrovicë

bmw 518d

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Sht 12:57 Vetura , Mitrovicë

BMW X6 3.0 xdrive 40D 2016

35 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 16:03 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW 320d M-packet

22 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Sht 23:54 Vetura , Mitrovicë

shes bmw f31 viti 2015

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 14:24 Vetura , Mitrovicë

BMW 520

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 14:21 Vetura , Mitrovicë

BMW X3

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 13:19 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 520d. 2010 pa dogan 305.000km

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 07:52 Vetura , Mitrovicë

BMW 318 Tds, Pa Dogan

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 19:50 Vetura , Mitrovicë

Shitet traktori gjendje tmir

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 20:15 Vetura , Mitrovicë

BMW 1-Serie MPAKET

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 08:04 Vetura , Mitrovicë

BMW 1 seri

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 15:54 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-SPORT 40d

39 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 06:02 Vetura , Mitrovicë

BMW E90 3.0i AUTOMATIK FACELIFT LCI 2010 RKS

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 20:41 Vetura , Mitrovicë

Bmw 5 g30

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 18:40 Vetura , Mitrovicë

Shes Bmw 218D

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:12 Vetura , Mitrovicë

BMW 320

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 01:40 Vetura , Mitrovicë

BMW 535D XDRIVE

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 04:26 Vetura , Mitrovicë

X5 dizel 3.0 rks deri 10 muaj

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Sht 21:25 Vetura , Mitrovicë

Shitet bmw 730 v.p 2017 049889883

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:48 Vetura , Mitrovicë

BMW 116d 2.0 M-paket

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 10:23 Vetura , Mitrovicë

BMW 120D 2.0D RKS 049200630

5 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 16:45 Vetura , Mitrovicë

BMW F31 2.0d Automatik8M

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 15:43 Vetura , Mitrovicë

BMW F31 AUTOMAIK 8M

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 23:14 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 40e (hybrid) M-packet

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 20:45 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-packet 40e (hybrid)

42 500 EUR

31 Gush 19:01 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 530D (X-DRIVE 4x4)

18 900 EUR

31 Gush 19:00 Vetura , Mitrovicë

BMW X1 18d 2.0 AUTOMATIK 2015

12 800 EUR

29 Gush 19:28 Vetura , Mitrovicë

Bmw 320d

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 02:19 Vetura , Mitrovicë

Bmw 745Le

90 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Gush 15:34 Vetura , Mitrovicë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Gush 20:35 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-packet 40e ( hybrid )

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 08:38 Vetura , Mitrovicë

BMW E39 525 disel RKS 3 muaj

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 19:46 Vetura , Mitrovicë

X6 3.0 2016 Individaul

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 07:29 Vetura , Mitrovicë

Shiten televizora 48 inch shiten dhe ndrrohen

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione