Prizren | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

316 , 84
318 , 117
320 , 373
323 , 9
324 , 6
325 , 32
328 , 28
330 , 57
335 , 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:18 Shitorja ,

Bmw 320 2.0 dizel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 Shitorja ,

Bmw 318 D Touring AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Shitorja ,

BMW E90 318 D Facelift

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 03:54 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:53 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:43 ,

Bmw 318i

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 22:17 ,

BMW 330

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 14:55 ,

shitet BMW

1 111 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:09 ,

Shitet BMW 320d Facelift

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 00:12 ,

BMW 330d

5 798 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 13:54 ,

Bmw e46 328 CI

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 13:32 ,

Fellne per BMW numer 17

250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 21:09 ,

Bmw e46 2003 face lift

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 22:22 ,

Shitet bmw 320d e90

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 14:12 ,

BMW 320D CH - RKS

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 00:04 ,

I BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 13:58 ,

Shitet bmw E36

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 10:53 ,

Bmw e46 320d

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 08:26 ,

Bmw e 46 320d

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 19:53 ,

Bmw e46 320d

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 15:40 ,

Bmw e46 320d

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 14:39 ,

BMW 330D URGJENT !!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 16:55 ,

BMW 320d

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 19:00 ,

Bmw e36

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 14:36 ,

shes Bmw 320d e90

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:05 ,

shes BMW 525

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:02 ,

Shitet ose ndrrohet Tauran (2010 +)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 17:08 ,

Shitet bmw 316..

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 18:26 ,

Bmw

18 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 15:47 ,

BMW X5 E70 3.0 DIESEL

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Mar 10:32 ,

shes bmw apo ndrroj me tauran

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 21:28 ,

shes

95 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:28 ,

shitet

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 22:41 ,

shitet

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 23:25 ,

Bmw e46 320d Diesel 2.0L

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 16:10 ,

BMW (Mpacket)

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 23:57 ,

Bmw 320

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 20:03 ,

Bmw e46

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 11:42 ,

Dzenet

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 16:19 ,

Shes Bmw 320

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 19:28 ,

Bmw e46

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 13:20 ,

BMW 320d Rks automatik tiptronik 8M full opcione.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:48 ,

BMW 318D GT 135.000km

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Jan 08:18 ,

shitet

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 12:58 ,

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 19:39 ,

Bmw e46

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 14:48 ,

bmw e46 320d

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 15:47 ,

Bmw 320

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 22:19 ,

318D

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione