Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Prizren

Seri 1 , 174
Seri 2 , 19
Seri 4 , 14
Seri 3 , 885
Seri 5 , 480
Seri 6 , 9
Seri 7 , 73
Seri 8 , 2
M-modele , 83
X-modele , 311
Z-modele , 2
2002 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:53
Linku:
Vetura , Prizren

BMW X5 40d 2011 336000km Rks

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 15:59 Shitorja Vetura , Prizren

BMW 318D Automatik

21 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:59 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X5 G5X Xdrive30D PANORAM

61 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:59 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X4 M40d Xdrive20D

44 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:51 Shitorja Vetura , Prizren

BMW - 320 2014 180xxx km

13 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:55 Shitorja Vetura , Prizren

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

38 349 888 028 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:56 Vetura , Prizren

Bmw X4 2.0d Mpacket

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:20 Vetura , Prizren

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI DEFFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:53 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 118D

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:53 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 320 XDrive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:53 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X1 18d

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:52 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X3 xDrive 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:51 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 320 XDrive

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:53
Linku:
Vetura , Prizren

BMW X5 40d 2011 336000km Rks

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:32 Vetura , Prizren

Bmw 116 d - Viti 2016 049 134825

20 500 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 15:53 Vetura , Prizren

Bmw X2 M xdrive 25d

33 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:03 Vetura , Prizren

Bmw

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 02:26 Vetura , Prizren

BMW 318 - (135,290 KM!!) - TOP Gjendje

3 900 EUR

29 Nën 16:28 Vetura , Prizren

BMW 7

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 14:45 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 10:14 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X1 xDrive 1.8

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
29 Nën 05:39 Vetura , Prizren

Shitet Bmw G30 530d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 20:37 Vetura , Prizren

Bmw 730 D Xdrive Viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 20:34 Vetura , Prizren

Bmw 530 D Viti 2011 (RKS) Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 19:04 Vetura , Prizren

BMW X1

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 09:59 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw X1

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
27 Nën 13:38 Vetura , Prizren

Bmw F31

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 10:11 Vetura , Prizren

COMIN SOON BMW X5 VITI 2014 NAFT 3.5

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 20:26 Vetura , Prizren

Shitet bmw 750d xdrive M paket

60 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Nën 13:36 Vetura , Prizren

BMW

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 09:04 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 116 M-Sport Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
22 Nën 05:17 Vetura , Prizren

BMW Oldtimer

13 500 EUR

20 Nën 10:10 Shitorja Vetura , Prizren

BMW 116d

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Nën 05:03 Vetura , Prizren

BMW Oldtimer

13 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Nën 22:04 Vetura , Prizren

Oldtimer

13 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Nën 16:08 Vetura , Prizren

BMW F31 318d

15 300 EUR

18 Nën 15:42 Shitorja Vetura , Prizren

BMW 320d Karavan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Nën 08:18 Vetura , Prizren

Bmw 320 Xdrive Touring 140

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 13:54 Vetura , Prizren

BMW C6 640D

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 10:52 Vetura , Prizren

Shiten branikat per bmw g30

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 19:57 Vetura , Prizren

535i Lci 2016

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 16:14 Vetura , Prizren

��AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA LLOJET E BMW AUDI MERCEDES VW

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 13:19 Vetura , Prizren

BMW 325d M-Packet

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 21:49 Vetura , Prizren

Bmw 520 benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Nën 04:57 Vetura , Prizren

BMW 440 xi Gran Coupe Drive M Sport Steptronic

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Nën 04:26 Vetura , Prizren

BMW E 30

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 15:32 Vetura , Prizren

bmw 530 Xdrive viti 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 18:35 Vetura , Prizren

Bmw 330 benzin 2005

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 14:20 Vetura , Prizren

SHITET BMW 125D FACELIFT VP2018

21 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:04 Vetura , Prizren

shitet bmw e36

3 500 EUR

03 Nën 11:00 Vetura , Prizren

BMW

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione