Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skenderaj | Makina | Vetura | BMW | 520

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 520 | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Pri 00:08 ,

BMW 520 M-Paket Black Serie

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:57 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:49 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 12:45 ,

BMW 520d Touring *HEAD-UP*NAVI*SOMMER-WINTER-ALU*

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 23:53 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 14:07 ,

Shes drroj bmw 520

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 18:57 ,

UUU SHITT FLMM BMW 520D 2004 Face Lift

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 10:51 ,

BMW 520

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 22:20 ,

Shes BMW 520

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 18:32 ,

Shitet BMW Seria 5, 7800€

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Jan 15:20 ,

muzik

160 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 23:35 ,

BMW

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:07 ,

BMW. 520d. 2008 FACELIFT

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 18:56 ,

BMW 520d FACELIFT

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 10:07 ,

Urgjent BMW 520i

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 08:58 ,

ushit flm merrjep

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 20:16 ,

BMW 520

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 15:48 ,

BMW

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 10:01 ,

BMW

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 520 | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione