Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skenderaj | Makina | Vetura | BMW | Seri 5

518 , 1
520 , 20
524 , 4
525 , 22
530 , 40
535 , 2
540 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 10:50 ,

BMW 530d

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 00:31 ,

Shiten Fellnet per BMW

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 18:18 ,

Shitet BMW 530 D

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 20:19 ,

Shitet BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 12:42 ,

bmw 530d automatik

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 19:55 ,

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 14:22 ,

Bmw M5

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 02:41 ,

Bmw

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 02:30 ,

Bmw 530d E60

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 02:30 ,

Bmw 530d E60

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 02:30 ,

Bmw 530d E60

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 15:01 ,

Bmw 530d E60

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 12:19 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKTE《《��

3 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 20:52 ,

shitet BMW X5 1 vit rks automatik

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 16:47 ,

Bmw

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 07:15 ,

Bmw 530d automatik

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 14:31 ,

Shitet BMW 320ps 1vit rks Automatik

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 00:08 ,

BMW 520 M-Paket Black Serie

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:57 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:49 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 12:45 ,

BMW 520d Touring *HEAD-UP*NAVI*SOMMER-WINTER-ALU*

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 12:45 ,

BMW 540 d xDrive Luxury Line*HEADUP*360VIEW*LED*VOLL

33 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 11:18 ,

540 d xDrive Luxury Line*HEADUP*360VIEW*LED*FULL

34 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 23:00 ,

Shes

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 23:53 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 12:48 ,

SHES DHE NDRROJ BMW E60 DIZEL 3.0 AUTOMATIK

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 14:07 ,

Shes drroj bmw 520

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 16:02 ,

Shitet

28 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Gush 18:57 ,

UUU SHITT FLMM BMW 520D 2004 Face Lift

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 18:57 ,

Bmw

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 10:51 ,

BMW 520

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 22:20 ,

Shes BMW 520

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 11:33 ,

Bmw 525

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 11:09 ,

Bmw 525

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 12:55 ,

Shitet ndrrohet

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 06:42 ,

Shes ndrroj

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 23:24 ,

shes bmw

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 16:37 ,

BMW 524 E34 Dizel

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 15:09 ,

Shes bmw 530 d e sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 19:14 ,

Bmw urxhedn punon plin benzin 550

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 18:32 ,

Shitet BMW Seria 5, 7800€

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Jan 15:20 ,

muzik

160 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 23:35 ,

BMW

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 19:27 ,

shes bmw

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Tet 07:06 ,

shes bmw 525 qmim 500 urgjend

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Sht 22:07 ,

BMW. 520d. 2008 FACELIFT

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 18:56 ,

BMW 520d FACELIFT

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 21:13 ,

Fellne per bmw

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione