Prizren | Makina | Vetura | BMW | X-modele

X1 , 22
X3 , 36
X4 , 2
X5 , 131
X6 , 41

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:30 Shitorja ,

Bmw x3 2.0D X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Shitorja ,

Bmw x1 18D x drive automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 ,

HP EliteBook 2560p (Core i7, 12.3inch)

189 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:25 Shitorja ,

Bmw X1 xDrive 18d

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

BMW X3 35 D AUTOMATIK 313 PS PANO BIXENON LED 4X4 ME DOGANE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:53 ,

Bmw X5 2008 urgjent

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:09 ,

BMW X1 TWIN Turbo

13 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 03:42 ,

BMW X5 3.5d 7-Ulse (Lounge) M-Packet -Full Extra

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 15:32 ,

Bmw x6

15 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 14:52 ,

BMW X1 sDriver

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 14:51 ,

BMW X1 sDriver

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 09:39 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:55 ,

Shes BMW X1

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:37 ,

Fellne original per bmw

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 13:19 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 17:34 ,

BMW X6 30d XDRIVE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 12:53 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 00:37 ,

Shitet BMW X4 2.0 L Xdrive M paket

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 13:32 ,

bmw x6

86 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Pri 11:54 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 16:12 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:52 ,

Keri tip top

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Pri 13:32 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:49 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 08:33 ,

BMW X1 xdrive 18.d

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 12:54 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:58 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 15:37 ,

Bmw x6 3.0d

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 18:20 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:46 ,

Shitet BMW X5

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 12:48 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 09:24 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:32 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 15:26 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:33 ,

Shitet x5 bmw

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 21:10 ,

��������Bmw X5 3.0 DISEL PA DOGAN��������

10 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Mar 09:19 ,

BMW X5 E70 3.0 DIESEL

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Mar 13:38 ,

BMW X5 E70 3.0 DIESEL

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Mar 16:03 ,

Bmw X6 40d

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 23:06 ,

BMW X5 3.0D

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 22:37 ,

BMW X5, DIZEL, 2003

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 22:27 ,

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 02:02 ,

BMW X5

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Shk 22:08 ,

BMW X5

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 11:43 ,

BMW X3

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 11:43 ,

BMW X3

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 11:43 ,

BMW X3

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione