Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | C-Crosser

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën C-Crosser | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 18:48 Vetura , Gjilan

Citroen c3 cros 1.4dizel 2004

13 Mar 15:10 Vetura , Gjilan

Citroen c-cross automatik dizel

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:55 Vetura , Ferizaj

Citroen C•Crosser

9 999 EUR

26 Tet 16:09 Vetura , Gjilan

shitet vetura Citroen c crosser

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 09:31 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C3 Aircross SUV

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Korr 07:27 Vetura , Pejë

Citroen xhip

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 23:20 Vetura , Ferizaj

Citroen Automatik Diesel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 09:22 Vetura , Ferizaj

Citroen C Crosser 2011 Automatik 2.2 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 23:49 Vetura , Prishtinë

Citroen c-crosser 2.2 hdi

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 19:46 Vetura , Fushë Kosovë

Shes

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 14:28 Vetura , Vushtrri

Citroen transporter

111 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 08:25 Vetura , Mitrovicë

SHITET

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 23:36 Vetura , Mitrovicë

Shitet citroen c crosser

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 16:06 Vetura , Ferizaj

Citroen C-Croser

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 21:17 Vetura , Malishevë

ne shitje Citroen

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 17:45 Vetura , Malishevë

Citroen C-Crosser

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 21:05 Vetura , Prishtinë

Citroen c crosser 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Jan 16:01 Vetura , Mitrovicë

Shitet citroen c crosser

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 12:52 Vetura , Mitrovicë

Shitet citroen c crosser

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 12:32 Vetura , Mitrovicë

Shitet citroen c crosser

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 16:26 Vetura , Drenas

Citroen C-Crosser dizel 2004

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 18:54 Vetura , Pejë

Citroën

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Qer 12:31 Vetura , Mitrovicë

Shes Citroen C-Crosser

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:00 Vetura , Mitrovicë

Citroen C-Crosser

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Jan 13:01 Vetura , Ferizaj

citroen c crosser 2.2 hdi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 13:45 Vetura , Lipjan

Citroen c25 diesel 2.5

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 15:17 Vetura , Prishtinë

Citroen C-crosser 2.2extra

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Mar 14:36 Vetura , Mitrovicë

vetur

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 09:00 Vetura , Mitrovicë

Shes citrun dizell

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 08:59 Vetura , Vushtrri

Shitet citruen dizell

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 18:07 Vetura , Prizren

Shitet Ventura Citroen crosser

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 11:00 Vetura , Prizren

Citroen 2002 2.5 turbo shes ose ndrime

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 12:50 Vetura , Gjilan

Citroen C-Crosser

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 21:10 Vetura , Prishtinë

auto vetur

7 778 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 19:10 Vetura , Prishtinë

citroen kombi

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 13:47 Vetura , Viti

corsa c

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C-Crosser | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione