Citroen | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Citroën , 5960
Opel , 299
Audi , 262
BMW , 229
Peugeot , 129
Renault , 104
Ford , 88
Fiat , 87
Seat , 34
Alfa Romeo , 23
Škoda , 23
Jeep , 19
Toyota , 17
Hyundai , 16
Smart , 16
Mazda , 12
Land Rover , 12
Kia , 9
Nissan , 8
Volvo , 8
Rover , 7
MINI , 6
Acura , 6
Lancia , 6
Chrysler , 5
Porsche , 5
Suzuki , 4
Ssangyong , 4
Honda , 4
Aixam , 4
Daihatsu , 4
GMC , 4
Chevrolet , 4
KTM , 3
Artega , 2
MG , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Citroen Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:48 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:47 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-line

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

Citroen C3 viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:21 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:47 ,

Shes ose ndroj citroen pikaso ntabele t huja

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

AUDI.A6.2.0.TDI.

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:44 ,

Opel Kadet gjendje shum te mir. pa korrizion

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:44 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:43 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:41 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:38 ,

CITROEN C5 2.2 HDI

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

Citroen Xsara me Regjistrim

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Tiguan 4 Motion

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:19 ,

Shitet Citroën C3 1.4 Dizel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:19 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:04 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:52 ,

Tiguan 4 Motion

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 ,

OPEL ASTRA G2.0 DTI ME KLIM VITI 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:18 ,

Citroen c4 picaso 1.6 hdi automatic 2014

9 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Shitet CITROEN C4 e-HDI-automatik ���� 044250262

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 ,

Citroen c4 Picasso 2,0 HDI Automatik 7 ulse Rks

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:12 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:12 ,

GJIP MAZDA CX7 ,VITI 2011,4X4 AWD

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:09 ,

Citroen C1 - 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC KLIMATRONIK RKS 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Kombi t4

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:54 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN 8-MUAJ RKS 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:50 ,

CITROEN JAMPY 2.0HD

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:49 ,

Sallon olsi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:47 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Citroen C3 1.4 HDI V.p2014 Rks 8 Muj 93 Mi Km

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:41 ,

Citroen C3 1.6 HDI V.p2010 Me Dogan I Zvicres

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

CITROEN C1 1.0 BENZIN ME KLIM VITI 2011

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:33 ,

CITROEN C 4 PICASSO 1.6 HDI

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:31 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:31 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:25 ,

Bmw e30. Bmw kock

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:10 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione