Bmw | Deçan | Makina | Vetura

BMW , 110
KTM , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Korr 11:39 ,

Shitet Bmw 1986

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 22:34 ,

Bmw 120 D

Histora e veturës

18 599 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 10:33 ,

Bmw 520 f11 2.0 disel

Histora e veturës

14 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 19:40 ,

BMW 316

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 20:36 ,

shitet Bmw 118 e sapo ardhur nga gjermania

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 15:11 ,

Shes pjes per BMW

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 04:38 ,

Shes pjes per BMW

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Mar 13:59 ,

Autoservis BMW Pepa

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 13:18 ,

shitet bmw 318

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:47 ,

BMW 325 2.0 D dizel viti 2000 i regj dhjetor 2003

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 22:08 ,

Shitet nderrohet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:11 ,

Bmw e36 325i

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 19:32 ,

bmw e36 316i gjendje perfekte

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 16:43 ,

Chrysler Grand Voyager -00 i ardhur nga Svicera

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 14:26 ,

BMW benzin

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 17:04 ,

Shite bmw e36 316i gjendje perfekt

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 20:44 ,

Aaaaa

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 18:27 ,

Shitet BMW ne gjendje te mire!

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 18:06 ,

Bmw e36 gjendje te mir

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 20:27 ,

SHITE BMW E39 4.4 BNEZIN FULL BLIND

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 17:51 ,

SHITE BMW E39 4.4 BNEZIN FULL BLIND

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 14:49 ,

Bmw 318 tds

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 16:13 ,

X5 3.0d

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 08:39 ,

Shes BMW 2.0 Dizell

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 11:48 ,

BMW

Histora e veturës

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 09:37 ,

Shitet bmw 320

Histora e veturës

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Korr 20:22 ,

Bmw 525 urgjent

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 11:36 ,

BMW 320d Automatik

Histora e veturës

75 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 17:45 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 18:17 ,

Bmw e39

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 16:18 ,

Bmw 324

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 19:30 ,

GUMA ME BANDASHA PER BMW X3

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 18:56 ,

Fellne 19 per BMW

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 19:21 ,

Bmw 318 rks i skadum

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 16:23 ,

Bmw e46 per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 10:28 ,

Shitet BMW

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 23:24 ,

Mi

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 21:25 ,

Shes Bmw 118D

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 18:44 ,

Shitet matorri BMW (x5+e39) 3.0d

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 17:36 ,

bmw 318 defekt senzori i ajrit

Histora e veturës

620 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 17:32 ,

BMW 318 defekt senzorin i aijrit

Histora e veturës

620 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 16:57 ,

bmw 318

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 21:25 ,

Mercedes CDI 220

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 01:30 ,

Bmw X6

Histora e veturës

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 13:26 ,

BMW 320d GT xDrive M-Performance (Gran Turismo)

Histora e veturës

25 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 20:59 ,

Bmw 330 4X4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 21:44 ,

BMW M5 SHITET

Histora e veturës

65 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Tet 21:44 ,

shitet BMW M5 ne gjendje shume te mir

Histora e veturës

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Sht 22:04 ,

BMW F10

Histora e veturës

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • BMW në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLE-Class
  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | BMW
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Seri 4
  • Bmw në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Bmw në kategorinë Vetura | Škoda | Octavia
  • BMW në kategorinë Vetura | Audi
  • Bmw në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • bmw në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • bmw në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 230 | E-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione