Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | 127

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat 127 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Nën 23:45 Vetura , Pejë

Shiten

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 08:26 Vetura , Ferizaj

Shes peugot 106 benzin viti 96 posedon gjama me rrym Rks 20-

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 18:25 Vetura , Skenderaj

Fiat ponto 1.7 jtd turbo rks skadum ndrroj

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 16:13 Vetura , Gjilan

Shitet Bej edhe ndrrim

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Dhj 01:01 Vetura , Prishtinë

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 00:29 Vetura , Drenas

pikap

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 04:03 Vetura , Dardanë

30

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 11:00 Vetura , Besianë

She's veturen

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 20:18 Vetura , Skenderaj

Shitet urgjent

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 19:58 Vetura , Skenderaj

Vetur e vogel

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 20:03 Vetura , Drenas

Kamionet me korp

3 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 13:52 Vetura , Burim

kamjonet

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 19:00 Vetura , Ferizaj

Pikap

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Gush 14:20 Vetura , Prishtinë

Shitet korpa

7 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:20 Vetura , Malishevë

Fiat

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 15:46 Vetura , Pejë

Fiat uleyese

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 08:40 Vetura , Lipjan

Pikab

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 11:09 Vetura , Ferizaj

Fiat tipi 179

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 19:18 Vetura , Prishtinë

Fiat punto 1.7 posedon 1 vit regjistrim

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:53 Vetura , Prishtinë

shes plejstejshen dysh

50 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 19:53 Vetura , Gjilan

fiati n shitje

2 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Jan 21:19 Vetura , Prishtinë

haveri

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 15:37 Vetura , Lipjan

Fiat

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat 127 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione