Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 10971
VW Volkswagen , 1327
Opel , 393
Audi , 358
BMW , 278
Ford , 133
Peugeot , 105
Renault , 103
Citroën , 84
Alfa Romeo , 46
Seat , 43
Škoda , 28
Land Rover , 24
Lancia , 24
Toyota , 21
Mitsubishi , 20
Hyundai , 18
Volvo , 17
Jeep , 17
Nissan , 16
Acura , 15
Chrysler , 12
Kia , 12
Smart , 12
Mazda , 10
MINI , 10
Suzuki , 9
Daihatsu , 9
Daewoo , 8
Zastava , 7
Rover , 7
Dodge , 7
Aixam , 7
Dacia , 6
Honda , 6
Jaguar , 3
Alpina , 3
Yugo , 3
Chevrolet , 3
Porsche , 3
Lada , 2
Ssangyong , 2
Bugatti , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Infiniti , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Nën 14:40
Linku:
Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Urgjent - Shitet Fiat Punto deri të enjëten dt. 16.11.2023

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 08:31 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN NAVI DVD RKS 2004

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:31 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI SPORT TOURER COSMO RKS 1-VIT 2013

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 6 SHPEJTSI MOTORR JAPAN RKS 2005.

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:28 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ferizaj

Shes fiat punto 1.0 benxin 77kw 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes VW Arteon 3X R-Line

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Burim

VW ARTEON 2.0TDI ELEGANCE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Mercedes a clas 1.7 cdi rks 6 muj 2.500 eu 044280873

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik Para Polo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:04 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Prishtinë

MERCEDES A CLASS, CDI,RKS,KLIME,VITI 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:56 Vetura  ·  Fiat  ·  Tempra  ·  Gjakovë

Shitet Fiat Tempra 1.9 Diesel RKS

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:52 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:52 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ferizaj

Fiat doblo 1.3 jtd rks 10 muj gjendje perfecte 2.200 euro

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mbrapa Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:35 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Gjilan

Branik para Renault Kadjar

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:30 Vetura  ·  Audi  ·  S8  ·  Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 7.5

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:30 Vetura  ·  BMW  ·  435  ·  Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

Branik para BMW 3 series

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 05:47 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Besianë

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME DOGAN VP 2006

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 24 Vite nje pronar , 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:57 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Branik para opel Astra J

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

MERCEDES S350d 4matic Maybach Model

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 tdi automatik dsg 2008 pa dogan

27 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

FIAT 500 “ AUTOMATIK ” 2013 RKS

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Besianë

Fiat 1.3 jtd automatik 5 ulse librez vp 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:44 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:08 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:35 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjes Ford Ka 1.2 Benxin

300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:35 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pejë

Fiat Punto 1.2 Benxin

650 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 1.9 Turbo Diesel

800 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 3 Benxin 1.8 Automatik ( Minjaqin Defekt )

650 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Ford Ka 1.3 Benxin viti 2000

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 8 2.0 TDI Manual Viti 2020 Pa Dogan

16 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Pejë

Mercedes Benz S 320 CDI

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

VW Polo 1.4 Benxin viti 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 Vetura  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Pejë

Komplet shtopat per BMW X6

170 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:30 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pejë

Renault Clio 1.2 Benxin RKS i çlajmruar

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW Caddy 2.0 sdi viti 2005 RKS

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Pejë

Sharan 1.9 TDI viti 2000 me 7 ulse 10 MUAJ RKS

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • fiat në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Fiat doblo në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Fiat punto në kategorinë Makina
  • Fiat në kategorinë Makina
  • fiat në kategorinë Vetura | Fiat | Strada
  • Fiat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 320
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • Fiat Ducato në kategorinë Makina
  • Fiat në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione