Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VETURA - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 27012
Opel , 10181
Mercedes-Benz , 9552
Audi , 7017
BMW , 4915
Renault , 3704
Peugeot , 3662
Ford , 2405
Fiat , 2200
Citroën , 1868
Seat , 996
Škoda , 890
Nissan , 515
Hyundai , 449
Alfa Romeo , 445
Volvo , 404
Land Rover , 335
Mazda , 321
Toyota , 321
Chevrolet , 293
Mitsubishi , 268
Kia , 264
Chrysler , 219
Jeep , 206
Smart , 200
Suzuki , 165
MINI , 161
Acura , 157
Rover , 156
Honda , 138
Daewoo , 113
Jaguar , 98
Lancia , 90
Dacia , 89
Porsche , 77
Dodge , 67
Saab , 55
Zastava , 39
Ssangyong , 37
Subaru , 36
Daihatsu , 32
Cadillac , 26
Aixam , 24
Yugo , 23
Alpina , 22
Tata , 19
MG , 15
GMC , 14
Isuzu , 13
Bugatti , 13
Hummer , 12
Lincoln , 12
Bentley , 12
Maserati , 11
Artega , 11
TVR , 9
Buick , 9
Pontiac , 8
Ferrari , 8
Lada , 6
Talbot , 5
Infiniti , 5
Corvette , 5
Tesla , 5
Proton , 4
Piaggio , 4
Lexus , 4
Lotus , 3
UAZ , 3
Maybach , 3
BAIC , 2
DeTomaso , 2
Plymouth , 2
Wiesmann , 2
NSU , 2
Landwind , 2
Trabant , 2
Triumph , 2
Morgan , 2
KTM , 2
Wartburg , 1
Grecav , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe VETURA,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj VETURA Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:13
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent A Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 07:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:22
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:23
Linku:
Vetura , Gjakovë

Corsa 1.3 CDTI 2013

5 600 EUR Price Reduced

Sot 11:15
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 12:33 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:33 Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:33 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:33 Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:33 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:31 Vetura , Skenderaj

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:31 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:31 Vetura , Burim

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:29 Vetura , Prizren

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:29 Vetura , Rahovec

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:29 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI DSG 177PS R-line 4MOTION

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.4 e-tron 150PS S-tronic S-line

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:28 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera 3.0D-Automatik -1 vit RKS

39 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:28 Vetura , Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:28 Vetura , Prishtinë

Range Rover Autobiography Sport - 3.0D RKS

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Vetura , Prishtinë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:28 Vetura , Therandë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:28 Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:27 Vetura , Gjakovë

Vw Passat 2.0 4Motion 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF PLUS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 4MOTION MODELI CUP

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Vetura , Prishtinë

BMW 218D GRAN TOURER 150PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 2.0 TDI S/LINE QUATRRO CH ��������

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Reno Clio 1.5 Dizell 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 Vetura , Prishtinë

RENAULT KOLEOS 2.0 DCI 150 PS 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:25 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 1.9 TDI 2008 7 ULSE AUTOMATIK ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 4 1.9 TDI EDITION RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.4 e-tron 150PS S-tronic 3X S-line EXCLUSIVE

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 170 PS AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 2.0 TDI S-line COUPE AUTOMATIK 190PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:25 Vetura , Prishtinë

BMW X1 18D 143PS XDRIVE AUTOMATIK FACELIFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 1.9 TDI 2009 AUTOMATIK MODEL FRESYLE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI DSG 177 PS R-line Cup Sport & Style 4MOTION

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI BLUEMOTION 140PS CABRIOLET

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 7 77 KW TDI 2015 LLEDA DHEZJE PULL FULL

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj VETURA | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • Vetura në kategorinë Vetura | Opel | Tigra
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hyundai | i20
  • vetura në kategorinë Makina
  • vetura në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • vetura në kategorinë Vetura | Renault | Vel Satis
  • Vetura në kategorinë Vetura | Volvo | S40
  • Vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • VETURA në kategorinë Vetura | Fiat | Panda

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione