Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 5 - Vetura Të gjitha në Kaçanik

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Nën 20:11 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Tet 01:21 Vetura , Kaçanik

Shitet Golf 5

5 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 12:04 Vetura , Kaçanik

Shitet 1.6 d

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 04:20 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura ne tër KOSOVEN

6 300 EUR

16 Maj 12:45 Vetura , Kaçanik

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Maj 00:54 Vetura , Kaçanik

Golf 2

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 20:58 Vetura , Kaçanik

Shitet Golf 5 1.9 Rks 9 muaj 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 01:09 Vetura , Kaçanik

Shitet Golf 5 1.9

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 17:25 Vetura , Kaçanik

Shitet vetura Golf 5 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 15:10 Vetura , Kaçanik

Golf 5 1.9 tdi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Dhj 11:29 Vetura , Kaçanik

Shes golf 5 4x4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 23:53 Vetura , Kaçanik

Golf 5 2.0 4motion

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 03:27 Vetura , Kaçanik

GOLF 5 1.9 TDI

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 03:27 Vetura , Kaçanik

HANI I ELEZIT

800 EUR

17 Nën 03:27 Vetura , Kaçanik

HANI I ELEZIT

800 EUR

17 Nën 03:27 Vetura , Kaçanik

HANI I ELEZIT

800 EUR

07 Nën 19:41 Vetura , Kaçanik

Shitet Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 19:29 Vetura , Kaçanik

Shitet golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 17:34 Vetura , Kaçanik

GOLF 5 1.9 TDI

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 11:17 Vetura , Kaçanik

Golf 5 1.9 TDI

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 19:25 Vetura , Kaçanik

golf 5 1.9 tdi

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 20:53 Vetura , Kaçanik

Golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:19 Vetura , Kaçanik

shes golf 4 sdi

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 09:06 Vetura , Kaçanik

Golf 5 11 muj rks 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 15:07 Vetura , Kaçanik

golf 5

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 11:48 Vetura , Kaçanik

Vw golf 5 tdi 251 000 km

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 09:18 Vetura , Kaçanik

VW Golf 6 dizel

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 20:22 Vetura , Kaçanik

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 18:24 Vetura , Kaçanik

Golf V 1.9 TDi

6 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 15:33 Vetura , Kaçanik

Golf 5 1.9 TDi

6 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 13:52 Vetura , Kaçanik

VW Golf 5

6 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 22:32 Vetura , Kaçanik

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:53 Vetura , Kaçanik

Jeton

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 20:15 Vetura , Kaçanik

VW Golf 5 benzin

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 20:02 Vetura , Kaçanik

Hani elezit

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 23:21 Vetura , Kaçanik

shes golf 5 ne gjndje perfekte

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 23:57 Vetura , Kaçanik

043950598

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 16:58 Vetura , Kaçanik

FELLNE 17 PER GOLF PASSAT ETJ

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Nën 17:15 Vetura , Kaçanik

VW

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Korr 14:15 Vetura , Kaçanik

VW Golf 1.6 TDI BlueMotion Technology Comfortline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 11:38 Vetura , Kaçanik

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Pri 15:42 Vetura , Kaçanik

Pezho 607 2.2 HDI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 21:46 Vetura , Kaçanik

Golf 2

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 08:12 Vetura , Kaçanik

SHITET

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 19:15 Vetura , Kaçanik

Golf 4 t (di) 131 ps

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 11:44 Vetura , Kaçanik

Shitet vetura Golf 5

6 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 13:13 Vetura , Kaçanik

Shitet Golf 5

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 13:20 Vetura , Kaçanik

Golf 5 1.9

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 13:37 Vetura , Kaçanik

vw golf 5 1.9tdi

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 10:54 Vetura , Kaçanik

Golf 5 1.9 tdi

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • golf 5 në kategorinë Vetura | Opel | Combo
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Suzuki | Jimny
  • golf 5 në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover
  • golf 5 në kategorinë Vetura | Isuzu
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Fiat | 500
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Renault | Scenic
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | BMW | 528 | Seri 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione