Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 200 Të gjitha në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 200 | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Sht 23:38 Vetura , Prizren

Vito 110 2.0 CDI (PA DOGAN)

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 14:48 Vetura , Prizren

Merceses benz w124 200D 1.9

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 13:53 Vetura , Prizren

Mercedes Benz w124 200D 1.9 viti 86

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 17:37 Vetura , Prizren

Mercedes benz w124 200D 1.9 motorri

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 15:00 Vetura , Prizren

Mercedes 2.0 benzin

19 Maj 00:13 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 200

2 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 08:52 Vetura , Prizren

Mercedes W210 Diesel

3 500 EUR Price Reduced

21 Mar 13:20 Vetura , Prizren

Mercedes C200

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 18:59 Vetura , Prizren

Mercedes Benz

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 10:31 Vetura , Prizren

Mercedes - Benz 200 D

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 17:16 Vetura , Prizren

Shitet mercedes C200cdi

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Tet 23:20 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes-Benz daimler

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 23:26 Vetura , Prizren

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 12:12 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes 200D

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:18 Vetura , Prizren

Mercedes Benz

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 12:43 Vetura , Prizren

Shitet

1 395 EUR Price Reduced

12 Pri 11:09 Vetura , Prizren

Shes mercedesin te posa ardhur nga germania gjendje shum tmi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 17:06 Vetura , Prizren

Shes veturën Mercedes

3 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 18:03 Vetura , Prizren

Shitet Benzi dhe Pasati

900 950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Dhj 08:25 Vetura , Prizren

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 22:39 Vetura , Prizren

Marcedes

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 16:20 Vetura , Prizren

Felne aluminijum 16

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 00:32 Vetura , Prizren

vetura në shitje

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 09:55 Vetura , Prizren

Prizren Autobartje shlep 24 h +38649881155 vib

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 14:59 Vetura , Prizren

shitet

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 11:22 Vetura , Prizren

U shittt

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 11:55 Vetura , Prizren

Ne shitje 2500

2 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 18:13 Vetura , Prizren

SHITET VETURA 200 D TIP 124

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
03 Qer 14:28 Vetura , Prizren

Shitet Vetura mercedes 200D tip 124

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
10 Mar 21:18 Vetura , Prizren

Mercedes

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:05 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 202 Viti 95 motor CDI

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 09:15 Vetura , Prizren

Sprinter ne shitje

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 18:01 Vetura , Prizren

Mercedes b200

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 21:10 Vetura , Prizren

Mercedes E200

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 17:16 Vetura , Prizren

Shitje

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 13:39 Vetura , Prizren

Mercedes dizel 2.0 ngjyr zez metali ndrrim me druh

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 23:41 Vetura , Prizren

flm ushite

675 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 18:20 Vetura , Prizren

Mercedes b200 cdi 2008 rks

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 15:08 Vetura , Prizren

Shitet ndrohet

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 18:15 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Sht 20:17 Vetura , Prizren

Mini Bus

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Sht 16:47 Vetura , Prizren

Tashme edhe ne Kosove Fito para 100% sakt online

500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 02:20 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrim

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Gush 16:47 Vetura , Prizren

Mercedes cabrio 200 kompressor

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Gush 11:20 Vetura , Prizren

Mercedes benz

8 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 23:11 Vetura , Prizren

Mercedes c200 viti 1997

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 22:22 Vetura , Prizren

Sprinter

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 20:36 Vetura , Prizren

Shitet

999 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 10:17 Vetura , Prizren

MERCEDES 210

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 200 | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione