Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Prizren

A-Class , 390
B-Class , 88
C-Class , 537
CE-Class , 3
CL-Class , 5
CLA-Class , 14
CLC-Class , 5
CLK-Class , 28
CLS-Class , 29
E-Class , 511
G-Class , 16
GL-Class , 7
GLA-Class , 3
GLC-Class , 3
GLE-Class , 3
GLK-Class , 15
ML-Class , 120
R-Class , 14
S-Class , 89
SL-Class , 9
SLK-Class , 6
V-Class , 58
190 , 484
200 , 198
220 , 433
230 , 15
240 , 30
250 , 329
260 , 3
270 , 134
280 , 28
290 , 14
300 , 88
320 , 109
350 , 40
380 , 3
400 , 8
416 , 8
500 , 6
560 , 1
600 , 5
AMG GT , 6
AMG GT S , 4
MB 100 , 13
SLS AMG , 1
Vaneo , 24
Vario , 10
Viano , 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:36 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes E 200 Avantgard

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes-Benz E250 4x4 BlueTec

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes B220 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:30 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi regjistrim 8 muaj nemer temin

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:06 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C 180

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:04 Vetura , Prizren

Mercedes C 220 Viti 2018 Facelift

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:24 Vetura , Prizren

Mercedes B class 2.0 CDI

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:57 Vetura , Prizren

Mercedes C 220 AMG-LINE•

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:14 Vetura , Prizren

shitet mercedes c220

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:57 Vetura , Prizren

Shitet mercedes sprinter 311

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 05:02 Vetura , Prizren

Mercedes E 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 16:40 Vetura , Prizren

Mercedes C200 2012

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 14:55 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA E AKSIDENTUME

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 23:25 Vetura , Prizren

Shitet mercedes c200cdi

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Sht 23:34 Vetura , Prizren

Toni

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 14:53 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C220 Automatic 7G

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 13:34 Vetura , Prizren

Mercedes Pa dogan

700 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Sht 13:26 Vetura , Prizren

Mercedes Automatik pa dogan

700 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Sht 10:56 Vetura , Prizren

Mercedes e 200

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Sht 18:58 Vetura , Prizren

Shitet mercedes benz

13 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:34 Vetura , Prizren

Mercedes e300 automatik

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 12:54 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 21:54 Vetura , Prizren

mercedes G 300

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 15:55 Vetura , Prizren

Mercedes Benz E Class 220

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 13:53 Vetura , Prizren

Mercedes Benz w124 200D 1.9 viti 86

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 17:37 Vetura , Prizren

Mercedes benz w124 200D 1.9 motorri

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 06:12 Vetura , Prizren

Shes Mercedes Benz 210

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 05:59 Vetura , Prizren

Shitet vetura e tipit Mercedes E200

32 EUR Price Reduced

14 Sht 08:47 Vetura , Prizren

Shes Mercedes Benz 210

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Sht 18:25 Vetura , Prizren

GLE Coupé 53 AMG 4Matic+ Speedshift

89 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Sht 05:56 Vetura , Prizren

Mercedes c220 2003

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 15:00 Vetura , Prizren

Mercedes 2.0 benzin

11 Sht 10:07 Vetura , Prizren

G KLASE ,2013,350 BLUETEC, SUPER FULL.

62 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 01:42 Vetura , Prizren

Mercedes 2.2 cdi vit 03 rks 10.muj

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 21:16 Vetura , Prizren

Mercedes e 220 2017

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 12:22 Vetura , Prizren

Mercedes Benz CLK Kabriolet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 10:33 Vetura , Prizren

shitet

6 000 EUR

08 Sht 15:05 Vetura , Prizren

Mercedes C200

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 22:26 Vetura , Prizren

Mercedes ML 270 CDI

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 21:23 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 10:49 Vetura , Prizren

MERCEDES-BENZ A180 CDI SPORT PAKET 1.8 DIZEL.

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 09:20 Vetura , Prizren

shiter Mercedes A Class 170Cdi

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 21:33 Vetura , Prizren

Mercedes cla 220 2019

28 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 17:50 Vetura , Prizren

Mercedes Vito 112 CDI

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 18:42 Vetura , Prizren

Mercedes CLA 2013 220 CDI 7G-Tronic

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:01 Vetura , Prizren

Shitet

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 18:01 Vetura , Prizren

Shitet Vetura Mercedes-Benz CLA220

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 18:56 Vetura , Prizren

Mercedes A180

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 00:45 Vetura , Prizren

Mercedes 250D Automatic Urgjent

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 12:00 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes ML-270 cdi (4X4)

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione