Lipjan | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 220

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 220 | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:17 ,

mercodes benz E 2.2 rks 03/02/2022

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:52 ,

Mercedesi 2.2 cdi

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:01 ,

SHES MERCDES C 220 CDI

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:24 ,

shes ose ndrroj marcedesin 220

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 19:53 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:46 ,

Shes Mercedes E klas 2.2 CDI Viti 2000 Manuall 6+R

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 19:09 ,

Mercedes C Class 220 cdi Avantgarde FaceLift 12.2012 Rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:14 ,

Mercedes

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 10:11 ,

Mercedes

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 17:03 ,

Shitet Mercedes C 220 CDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:04 ,

Mercedes Benz C220

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 17:43 ,

Mercedes Benz C220

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 12:22 ,

Goma 225/55 zR 16

15 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 19:19 ,

Shitet kombi ne gjendje te rregullt automatik

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 14:19 ,

Mercedesi cdi me klime

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 00:59 ,

shes mercedes c220 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 16:18 ,

Mercedes C220 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 13:49 ,

Shes mercedes c200 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 18:48 ,

shitet mercedesi 220 ne gjendje te rregullt

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 12:23 ,

shitet mercedesi 220 ne gjendje te rregllt

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 21:06 ,

Shitet mercedesi 220 ne gjendje te rregullt

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 16:56 ,

Mercedes benz e220

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 19:04 ,

Shiten Gumat

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 20:20 ,

mercedes dizell

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 12:59 ,

Shitet benzi rks 1 vit

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Sht 13:16 ,

Mercedes benZ e220

2 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 13:34 ,

Mercedes-benz c220 me dogane

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 10:07 ,

Mercedes 220 dizel

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 20:06 ,

Mercedes E220

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 23:59 ,

MERCEDES C220 Ushitt Flmm!!..

14 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Gush 19:29 ,

Mercedes-benz 2.2 cdi

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 13:44 ,

sipas marrveshjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 16:01 ,

Mercedes-benz 220 cdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 13:17 ,

Auto ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 15:35 ,

Mercedes C220 Dizell 93 Ushitt Flmm..!!

14 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 14:48 ,

Mercedes vito 110 Cdi Rks xhendje te mir vp 2000

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 22:33 ,

Mercedes Vita 2.2

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 14:27 ,

Shitet Mercedes-Benz Vito 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 15:57 ,

Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 20:19 ,

shitet

52 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 19:59 ,

Mercedes c220

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 23:36 ,

Mercedes C220

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 21:10 ,

Mercedes vito automatic

5 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 01:41 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 21:02 ,

Fellne per mercedes

10 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 20:27 ,

Mercedes vito automatic

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 21:05 ,

shitet ndrrohet

54 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 21:03 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 20:35 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Jan 12:46 ,

Shes Mercedes

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 220 | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione