Lipjan | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 131
B-Class , 32
C-Class , 181
CE-Class , 4
CL-Class , 1
CLA-Class , 3
CLC-Class , 1
CLK-Class , 2
CLS-Class , 5
E-Class , 200
G-Class , 1
GL-Class , 2
GLC-Class , 1
GLE-Class , 1
GLK-Class , 4
ML-Class , 58
R-Class , 5
S-Class , 41
SL-Class , 3
SLK-Class , 2
V-Class , 15
190 , 381
200 , 139
220 , 154
230 , 10
240 , 8
250 , 145
260 , 1
270 , 44
280 , 4
290 , 12
300 , 48
320 , 50
350 , 14
400 , 9
416 , 1
420 , 1
500 , 3
600 , 2
AMG GT , 1
AMG GT S , 1
MB 100 , 5
Vaneo , 4
Vario , 5
Viano , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:43 ,

Mercedes-Benz c220 AUTOMATIK AVANTGRADE

4 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:27 ,

Shitet Mercedesi

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

MERCEDES E 350 AUTOMATIK NË SUPËR GJENDJE

12 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

MERCEDES SLK 2.5 D..AMG..BENZIN..2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:18 ,

MERCEDES B 200 2.0D..CDI..2014..PREMIUM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:38 ,

SHES MERCEDES VITO 2.2 DIESEL NDRRIM BOJ

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

Mercedes C220 CDI vp 2001 me rigjistrim

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:54 ,

Mercedes Benz B-Class AUTOTRONIK

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 ,

Mercedes Vaneo

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:46 ,

Shes Mercedes E klas 2.2 CDI Viti 2000 Manuall 6+R

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:12 ,

Mercedes Benz C 350 Amg Viti 2012 pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 ,

Sprinter 313

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:22 ,

Mercedes Sclass 350d AMG-Line "I Doganuar" Rks Full Opsion

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:11 ,

Shes pjes per mercedes A kllas 170

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:46 ,

Mercedes E270 CDI Automatik Avantgarde

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:46 ,

Mercedes C250 Dizell rks 15.09.2021

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:45 ,

Mercedes E350 CDI Automatik dogan homologim 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:01 ,

Mercedes Automatic Tip Top ������

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 ,

Mercedesi 2.2 cdi

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:56 ,

Mercedsi 310 Rks me sanake

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:41 ,

SHES MERCDES C 220 CDI

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 20:01 ,

Mercedes benz E230 benzin viti 1980 automatic

5 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 16:35 ,

Mercedes c 200 cdi Automatik viti 2003

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 16:17 ,

Mercedes Benz E220 2014 AMG

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 13:15 ,

MercedesBenz C220 CDI Facelift i ardhur nga Gjermania

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:29 ,

Mercedes c200d cdi viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:21 ,

Mercedes R350 cdi bluetec 4 matic viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:45 ,

shitet gjipi rekson 2900euro viti 2005 rks3muj

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 01:58 ,

Shes Ml 270 Cdi 1 vit plot rks viti 2002

5 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 21:31 ,

Mercedes Vito 111 CDI 2.2 max Shitet / Ndrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 18:46 ,

Mercedes Benz 190 RKS 2 muaj

800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 14:56 ,

mercodes benz 250 rks 17/10/2021

690 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 14:55 ,

mercodes benz E 2.2 rks 03/02/2022

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 14:19 ,

MERCEDES A180 ��AUTOMATIK VITI 2011 FULL OPSIONE

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 14:17 ,

urgjend shitet a170 dizell rks 11muj 2350euro

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 13:04 Shitorja ,

Mercedes -Benx Oltai Mer Viti 1977 Es Klas Dizell

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 10:37 ,

MERCEDES C220 CDI MANUAL 6+r VP 06-07-2007 I DOGANUAR ME RKS

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:01 ,

Mercedes C220 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:00 Shitorja ,

Mercedes-Benz ML 350

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 04:25 ,

Mercedes

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 18:50 ,

Mercedes Benz 250 Dizel

780 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 13:43 ,

MERCEDED E CLAS 320 CDI AUTOMATIK RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:46 ,

Shitet mercedes benz 240 limozine

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 20:41 ,

Mercedes c270cdi Automatik ELEGANCE 2004 Rks 3 muj regjistri

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 19:12 ,

Shiten korrikat te podorne kan nevoj per riparim

120 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 19:12 ,

I REZERVUAR

1 299 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 09:12 ,

mercedes 250 glk amg

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 08:57 ,

Shitet mercedes 190 ne gjendje te rregullt

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 21:11 ,

Mercede me regjistrim 6muj

1 850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione