Prishtinë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A 170

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz A 170 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:13 ,

Shitet A Class Maxi 170 cdi 2004 i sapo ardhur

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

Dorza e Automatikut per A Class W168

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35 ,

MERCEDES A KLASS 170 CDI AUTOMATIC VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 Shitorja ,

MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK LONG VERSION

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:35 ,

Mercedes Benz A Clas 170 disel 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 ,

Shiten Fellnet 15 inch per Mercedes a class

135 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Pri 00:08 ,

shitet aparati kafes nga zvicrr boj edhe ndrrim

500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 23:20 ,

Shes mersedes A Class

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:10 ,

Mercedes A 170 CDI

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:19 ,

Mercedes-Benz A170 Gjysem automatik

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 20:57 ,

Shitet vetura Mercedes A clas .160.CDI.Bejm Ndrrim

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:28 ,

mercedes aclas

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:33 ,

SHITET MERCEDES A CLASS AUTOMATIK 1.7 DIZEL-NAFT

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 18:25 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:49 ,

Mercedes A cllas Facelift 1.7 Benzin Automatic Tip Tronik

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 10:53 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 222 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 12:33 ,

MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK ELEGANC VP 2004 7MUAJ RKS ***

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 10:12 ,

shitet a clas 170 disle viti 2000 1 rks ne gjedje te rregull

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 10:51 ,

Vetura ne shitje per pjes

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:43 ,

Shitet

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 13:39 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 12:46 ,

Ushit

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 08:43 Shitorja ,

MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK AVANTGARDE LONG VERSION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 08:39 ,

MERCEDES A170 AUTOMATIK TIPTRONIK 2003DIZEL GOMA VERE DIMER

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 11:58 ,

Shitet vetura Mercedes A-Class, ne gjendje shume te mire!!!

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 08:55 ,

Mercedes A class 170 cdi 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 13:26 ,

Shitet Urgjent A class

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 08:39 ,

Mercedes A170

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 22:16 ,

Merced A170

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 10:11 ,

Mercedes A 170 Long Automatik Avangard 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 15:17 ,

shes a clas 170

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 16:47 ,

Mercedes A 170

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 18:17 ,

Prishtine

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 12:19 ,

U SHIT FLM

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 16:23 ,

Mercedes A 170 CDI Long 2004 RKS 11 Muj

2 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 13:17 ,

i Shitur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 15:18 ,

Shitet Mercedes A Class 170 CDI automatik 2002

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 11:06 Shitorja ,

MERCEDES A-CLASS 170 dizel v.2002 Long version

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:17 ,

Shitet Mercedes Aclas 170 dizell 2001 avant-garde

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 10:57 ,

Shes Motorrin Kawasaki viti 2014

1 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Korr 11:48 ,

Shitet Mercedes Aclas 170 dizell 2000

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 21:26 ,

U shit

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 11:28 ,

Shitet Mercedes A Class

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Korr 23:09 ,

Shes Mercedes A 170

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 08:15 ,

Shitet Mercedes Aclas 170 viti 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 21:49 ,

A class 170cdi dizell Avangard

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 13:32 ,

Shitet Mercedes Aclas 170 viti 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 22:47 ,

Mercedes A 170

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz A 170 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione