Prishtinë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A-Class

A 140 , 51
A 150 , 13
A 160 , 122
A 170 , 464
A 180 , 189
A 190 , 17
A 200 , 32
A 210 , 6
A 220 , 6
A 250 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:34 ,

Shitet Mercedes A class - Automatik

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

MERCEDES A170 CDI AVANTGARDE 2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

MERCEDES A160 CDI 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

Mercedes-Benz A180 Pano Automatik 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:24 ,

Mercedes-Benz A180 Automatik 2.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 Shitorja ,

Mercedes Aclas automatik

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:17 ,

Dorza e Automatikut per A Class W168

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:48 ,

Mercedes A180 CDI Automatik Elegance RKS 1Vitë Model 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

Shitet Mercedes A Class 2009 nga CH - Automatik

6 750 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:39 ,

Shitet A Class Maxi 170 cdi 2004 i sapo ardhur

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:00 ,

MERCEDES A160 B.AUTOMATIK RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:54 ,

mercedes A clas 160 rks deri dhjetor 2008 bej ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 ,

Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:08 ,

shitet aparati kafes nga zvicrr boj edhe ndrrim

500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 19:49 ,

Shitet Mercedes A180 cdi manual me dogan dhe homol

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 17:34 Shitorja ,

MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK LONG VERSION

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:38 ,

Shitet Mercedes A-180 CDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:38 ,

Shitet Mercedes A-180 CDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:38 ,

Shitet Mercedes A-180 CDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:36 ,

Mercedes A Class 1.7 diesel Avantgarde Rks

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 09:55 ,

Mercedes A170 dizell viti 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 08:46 ,

RENT A CAR PREMIUM

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 06:42 ,

Shitet Mercedes A 180 Dizel Automatik

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:41 ,

Shitet Mercedes A-180CDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 19:16 ,

Urgjent

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:02 ,

Mercedes A Clase Avantgart 180 cdi

6 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 22:05 ,

Shitet Mercedes Benz A 170 CDI TIP TOP

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:34 ,

Mercedes A180 CDI Automatik Elegance tabela RKS Model 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 00:40 ,

Mercedesi A class 180, viti 2009

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 17:52 ,

Shitet vetura Mercedes A clas

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 14:58 ,

VERSUS - RENT A CAR

20 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 17:37 ,

Mercedes A cllas Facelift 1.7 Benzin Automatic Tip Tronik

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:38 ,

Shitet A 140

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Maj 17:22 ,

Shitet Mbulesa Per Bagazh a Class mercedes

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:57 ,

Shes mercedes A160 w169 diesel

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:02 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 09:52 ,

shes mercedesa140 baj edhe ndrim

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 15:37 ,

Mercedes A140

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:55 ,

Shes mersedes A Class

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:51 ,

Mercedes A clas 180 CDI Automatik Tiptronik

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:08 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:27 ,

MERCEDES A CLAS BENZIN AUTOMATIK RKS 8 MUAJ

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:28 ,

A clas

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:48 ,

Mercedes A-Class A180 CDI 2.0 VP 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 19:09 ,

Shes PIKTURA ORIGJINALE te gatshme dhe ME POROSI

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 15:33 ,

MERCEDES A CLASS

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione