Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | MINI | ONE

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | MINI ONE | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Shk 12:47 Vetura , Prishtinë

SHITET

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 16:56 Vetura , Malishevë

Mini copper

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 14:10 Vetura , Malishevë

Mini cooper

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 16:43 Vetura , Prishtinë

MINI COOPER ONE BENZIN 1.6 VITI 2006 RKS DERI 20.09.2023

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 20:42 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura mini one

8 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Sht 23:50 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper Viti Prodhimit 20.10.2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 12:43 Vetura , Ferizaj

Mini ONE

9 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 19:09 Vetura , Prishtinë

Mini cooper One

6 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Mar 23:20 Vetura , Pejë

shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 10:37 Vetura , Deçan

Mini ONE 1.6 Benzin

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 02:25 Vetura , Ferizaj

Mini cooper 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 14:06 Vetura , Viti

Mini cooper one

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 08:56 Vetura , Ferizaj

Mini cooper One

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 20:57 Vetura , Viti

minicooper 1.6b

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:25 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj mini

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:22 Vetura , Viti

Mini one 1,6 Benz (Harxhon Pak)

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 14:49 Vetura , Ferizaj

Mini Cooper One facelift

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:15 Vetura , Gjilan

shitet Mini cooper one

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:13 Vetura , Gjilan

Mini cooper

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 12:22 Vetura , Ferizaj

Auto Salloni Metro Mini Coper One 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 08:41 Vetura , Gjilan

Mini Cooper One

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 17:32 Vetura , Gjilan

N'Shitje

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 10:56 Vetura , Vushtrri

Shes iveco

2 800 EUR Price Reduced

27 Mar 15:29 Vetura , Prizren

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:32 Vetura , Prizren

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 15:50 Vetura , Therandë

Mini/one

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 13:24 Vetura , Drenas

vetura

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 13:16 Vetura , Prishtinë

vetura

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 13:05 Vetura , Mitrovicë

vetura

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 12:44 Vetura , Skenderaj

vetura

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 21:54 Vetura , Gjakovë

Mini 2010 1.6 Benzin

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 12:39 Vetura , Prishtinë

shitet mini coper

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Nën 17:43 Vetura , Gjilan

Shitet opel vectra benzin

600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 10:34 Vetura , Gjakovë

MiniCooper

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 13:53 Vetura , Gjakovë

Shitet Mini Cooper 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 01:31 Vetura , Deçan

Cmimi me marveshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Tet 22:37 Vetura , Viti

shitet

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 12:02 Vetura , Drenas

shes

8 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 09:47 Vetura , Ferizaj

Shitet MINI ONE

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:00 Vetura , Prishtinë

Shes Mini One

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 19:09 Vetura , Fushë Kosovë

Mini Cooper

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Qer 12:44 Vetura , Malishevë

Shes Mini

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 22:02 Vetura , Fushë Kosovë

mini coper

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:20 Vetura , Pejë

Mini Coper one

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Jan 22:17 Vetura , Prizren

Mini one AUTOMATIKE

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 17:56 Vetura , Prishtinë

Mini cooper one

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 15:26 Vetura , Prishtinë

Mini cooper one

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Dhj 19:49 Vetura , Prizren

Mini cooper

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 12:54 Vetura , Prishtinë

MINI Cooper One | 1.4 | 2008 | 4500 euro

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Nën 17:08 Vetura , Prishtinë

MINI Cooper | 2008 | 1.4 | Qmim i volitshem

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MINI ONE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione