Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 65210
Mercedes-Benz , 1227
Audi , 1142
Opel , 1112
BMW , 743
Acura , 292
Renault , 280
Peugeot , 275
Ford , 272
Fiat , 237
Citroën , 166
Seat , 150
Škoda , 105
Alfa Romeo , 92
Volvo , 91
Nissan , 54
Alpina , 52
GMC , 46
Land Rover , 43
Mitsubishi , 41
Aixam , 41
Hyundai , 39
Kia , 37
Jeep , 34
Toyota , 33
MINI , 33
Dodge , 30
Mazda , 29
Chrysler , 27
Smart , 25
Suzuki , 23
Rover , 21
Honda , 16
Lancia , 16
Great Wall , 14
Artega , 14
MG , 14
Daihatsu , 13
Daewoo , 12
Bugatti , 11
Chevrolet , 11
Ssangyong , 10
Grecav , 10
TVR , 9
Dacia , 9
Zastava , 9
Wiesmann , 9
Jaguar , 9
Porsche , 9
Bentley , 8
Cadillac , 7
Pontiac , 6
Ferrari , 6
Lada , 5
Saab , 5
KTM , 5
Isuzu , 4
Hummer , 4
Infiniti , 4
Corvette , 4
Subaru , 4
Buick , 3
BAIC , 2
Wartburg , 2
DeTomaso , 2
Proton , 2
Trabant , 2
Yugo , 2
UAZ , 2
Piaggio , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Lotus , 1
Talbot , 1
Lincoln , 1
Morgan , 1
Maybach , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:51
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf VII

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 22:45
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Qer 22:25
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Maj 23:13
Linku:
Vetura , Ferizaj

GOLF 8

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 22:58
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 14:41 Vetura , Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

VW Golf-7 1.6 TDI, DSG Automatic

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:40 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

VW Golf-7 2.0 TDI, DSG Automatic

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

VW Golf-7 1.6 TDI, IQ DRIVE

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:40 Vetura , Klinë

Blejm vetura te aksidentuara

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:39 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

VW Golf-7 1.6 TDI, IQ DRIVE

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

Blejm golf 6 te aksidentuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

VW Golf-7 1.6 TDI, DSG Automatic

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 GTD AUTOMATIK DSG 173.xxxKM Full VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:39 Vetura , Lipjan

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

BLEJM GOLF 6 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

Golf 4 ( 14 vite ni pronar ne Kosov )

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF PLUS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF VIII 2.0

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:39 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:37 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 2.0 TDI GTD DSG F1 2011 210KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Vetura , Besianë

CADDY LIFE 7 ULSE Automatic DSG viti 2007 me klim AC -NDRRIM

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI / Pa DOGAN

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96KW 131-PS 1-VIT RKS VITI 2009.

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:28 Vetura , Viti

Golf 7 2.0 TDI 2013 Manual 150 Ps Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26 Vetura , Pejë

Golf

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Vushtrri

GOLF 5 1.9 TDI - GOAL - SHIBER - 2006 - I RI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:25 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 R-LINE AUTOMATIK 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI 4 Motion Facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI RKS 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:22 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK 136.000 KM 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:22 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 1.7 CDTI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione