Mini | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

MINI , 587
Opel , 37
BMW , 37
Audi , 24
Ford , 23
Fiat , 12
Peugeot , 12
Renault , 10
Citroën , 8
Toyota , 4
Smart , 4
Nissan , 3
Škoda , 3
Hyundai , 3
Daewoo , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Seat , 2
Kia , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Lancia , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mini,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mini Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:02 ,

MINI COOPER 2.0 SD 143PS

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:29 ,

Stilolaps me kamer te fshehur

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 20:21 ,

Golf 2 1.6 mini turbo

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
10 Maj 16:46 ,

Shitet MINI COOPER D/ Clubman

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:59 Shitorja ,

Mini Countryman S All4 1.6i Manual Panoram ����

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:20 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 12:04 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 11:55 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Maj 11:55 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 11:53 ,

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTD 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 11:02 ,

Paisje zbuluese GPS me bluetooth për sendet që ju humbasin

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 10:51 ,

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 01:43 ,

Shitet Mini Coper

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 11:58 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Maj 16:41 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 16:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 11:53 ,

Mini Cooper R50 RKS 1.6 Bej Ndrrim 1vit Regjistrim

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:44 ,

Mini coper contryman All/4 1.6 dizel 2011 full opcion

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:17 ,

Mini cooper me STAGE 1 ndodhet ne durres

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 10:11 ,

Mini Cooper 1.6

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:07 ,

Mini cooper D

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 08:54 ,

SHES GOLF 2, 1.6 51KW MINI TURBO DIESEL SHUM I RUJTUN

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:38 ,

Passat 2 RKS deri 29/05/2021

890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:27 ,

Toyota Avensis dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 20:42 ,

Mini coper

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 10:46 ,

Shiten pjest por mini cooper

50 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 19:42 ,

Mini cooper Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Maj 02:04 ,

Shes Mini Clubman S apo bej nderrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:31 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:44 ,

MERCEDES BENZ GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 20:52 ,

Mini Coper S r50

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 08:56 ,

Mini coper ne gjendje tip top

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Maj 22:34 ,

Mini cooper S

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 22:31 ,

Mini Cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:30 ,

Mini Cooper S

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 22:27 ,

Mini Cooper

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 12:08 ,

Mercedes GLK 220 ����PANORAM AMGLINE 01.10.2020 i doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 10:48 ,

SHES MINI COOPER BENZIN 2.0 VITI 2005 RKS 4 MUJ

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 09:48 ,

Mercedes Benz GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 11:42 ,

mini cooper s

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 22:03 ,

Shitet Golf2 1.6 dizel viti 1989 regj 02.10.2021

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 20:22 ,

Golf 5 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 17:35 ,

Mini coper

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 18:46 ,

MINI KUPER

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 13:15 ,

shitet Mini cooper one

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 21:09 ,

Taureg 3.0

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mini | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione