Caddy | Mitrovicë | Makina | Vetura

Opel , 9
Audi , 6
Fiat , 4
BMW , 2
Daihatsu , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Kia , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:55 ,

Caddy 1.9 tdi viti 2005 doganen e pagume gjendje shum tmir

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54 ,

Caddy 2.0 sdi dizell abs esp airbag viti 2005 dogan pagume

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:53 ,

Caddy 1.9 tdi klim abs esp airbag viti 2005 rks i par

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:03 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur tvsh - viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh- viti 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh - viti 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 Shitorja ,

VW Caddy 1,9 Tdi - Me dogan Faktur tvsh- viti 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:58 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan Faktur Tvsh- viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan paguar me faktur tvsh

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:14 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan te paguar viti 2004 me faktur tvsh

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

vw caddy 2.0 sdi pa dogan viti 2006

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:14 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan paguar ne emer firmes

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:14 ,

vw caddy 2.0 sdi viti. 2004. pa dogan

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

vw caddy 2.0 sdi viti 2007 me dogan paguar me faktur tvsh

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

vw caddy 2.0 sdi viti 2004 me dogan paguar me faktur tvsh

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:12 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur Tvsh - viti 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Pa dogan - viti 2004-Me klim

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh - viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Tdi -DSG - Me dogan faktur tvsh- viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 Sdi - Me Dogan Faktur Tvsh- viti 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh - viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan faktur tvsh - viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur Tvsh- viti 2005-Me klim

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur Tvsh- viti 2007-Me klim

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 ,

VW Caddy Max 1.9 TDI DSG

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur tvsh-viti 2005-Me klim

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan faktur tvsh - Viti 2008-Me klim

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:26 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 09:36 ,

vw caddy frigo

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:17 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 09:16 ,

��shes pikap caddy 2.0SDI��

2 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 19:30 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, TEMPOMAT 9 MUJ REXHISTRIM

4 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 13:48 ,

Caddy

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 18:40 ,

VW caddy 2.0SDI 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:56 ,

VW Caddy 2.0SDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

10 Pri 12:48 ,

Mercedes Benz 270 caddy

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 13:44 ,

Pezho 3071.6 dizel caddy

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:49 ,

Caddy 1.9TDI Me Klim 2006 Pa DOGAN

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 11:40 ,

Caddy 1.9TDI Automatik DSG 2008 Liber Servisi

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione