Golf | Mitrovicë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2803
Audi , 41
BMW , 22
Opel , 18
Ford , 15
Fiat , 13
Acura , 11
Renault , 10
Peugeot , 4
Nissan , 3
Hyundai , 3
MINI , 2
Škoda , 2
Citroën , 2
Volvo , 2
Daihatsu , 2
Lada , 1
Zastava , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Alpina , 1
Saab , 1
Smart , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:20 ,

Golf 6 Plus CROSS 2.0 Tdi Doganuar 2011

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:10 ,

Golf 4 1.9 Tdi 4x4 Rks 2003

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

Golf 4 1.9 TDI viti 2002 rks 8 muj extra

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:31 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 ,

Golf VI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 ,

Shes fellnet 205..55.16.

Histora e veturës

249 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:39 ,

SHES GOLF 3 DISELL 1.9 TURBO VITI 93 RKS 1 VIT

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:12 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:39 ,

VW Golf 6 1.6 TDI DSG 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:09 ,

Golf 3 1.9 disell me 1 vit rks

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:44 ,

Golf 5 1.9 dizell 2004 3 dyr

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:39 ,

passat 1.9 disell

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:36 ,

golf 3 1.9 disel

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:35 ,

golf 3 1.9 turbo

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 17:25 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 16:42 ,

Golf 5 1.9

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 10:28 ,

Golf 6 77kw tdi 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 22:23 ,

RENTA CAR Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 15:14 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 11:27 ,

Golf 3 1.9 tdi me klim pa dogan

Histora e veturës

670 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 15:32 ,

Golf 6 plus 77 kw 2012 Full opsione

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 19:42 ,

Shitet Golf5

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:10 ,

Skoda Octavia 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 15:23 ,

Shitet Golf VII

Histora e veturës

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Korr 09:47 ,

Shitet Caddy 1.9 TDI me Clim 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 09:38 ,

Shitet Golf 6 2.0 Model Style 2011 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 09:18 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 22:47 ,

Golf 4 Rks Perkthimi i menjehershem

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 22:49 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 11:09 ,

Golf 7 2.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Korr 11:04 ,

Golf 6 , 2011 , 1.6 tdi pa dogane .

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 20:50 ,

Golf 7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Korr 13:12 ,

Shes Audi B4

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 13:00 ,

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80

Histora e veturës

40 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 10:49 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar 1 vit regjistrim.

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 11:02 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

Histora e veturës

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 00:16 ,

Shitet golf3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Korr 21:53 ,

wv golf 1.6 BluM

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 00:28 ,

Volkswagen Golf

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 00:42 ,

Audi A8

Histora e veturës

25 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Korr 00:13 ,

Golf 7 Karavan prejardhje Suedi

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Korr 15:59 ,

Shes Golf 7 2015 RKS

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione