Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf4 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1205
Opel , 61
Audi , 40
BMW , 32
Peugeot , 13
Seat , 13
Renault , 10
Acura , 9
Ford , 9
Fiat , 5
Škoda , 5
Citroën , 4
Kia , 4
Jaguar , 2
Jeep , 2
Nissan , 2
Wartburg , 2
Alpina , 1
Artega , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Rover , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:46 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S 300 Automatik

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:29
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:20 Vetura , Pejë

Bmw 320d ✅

Viti: 2023
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:18 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:24 Vetura , Besianë

Golf4 1.9tdi pacifik vp2004 74kw

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 11:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 01:00 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90 2006 2.5T Benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 21:42 Vetura , Prishtinë

Bmw 530 d 3.0 dizel anglez pa dogan

61 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 09:21 Vetura , Prishtinë

Keddi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 03:03 Vetura , Malishevë

Golf4 karavan

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 15:53 Vetura , Besianë

Golf 4 74 kw TDI 2004 sapo ardhun nga Gjermoni

1 350 EUR

28 Maj 19:01 Vetura , Burim

Shes golf4

123 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 17:50 Vetura , Prishtinë

Golf4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 15:09 Vetura , Gjilan

Golf4 1.6

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:09 Vetura , Gjilan

Golf4 1.6

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:09 Vetura , Gjilan

Golf4 1.6

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:09 Vetura , Gjilan

Golf4 1.6

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:09 Vetura , Gjilan

Golf4 1.6

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 11:29 Vetura , Prizren

shitet

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 00:18 Vetura , Skenderaj

Golf4 1.4benzin

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 08:36 Vetura , Gjilan

golf4 1.9 tdi 2001 edition

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 11:54 Vetura , Prishtinë

Bora 1.9 tdi rks

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:35 Vetura , Viti

Golf4 1.9 T-di te kuqe 2004

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 15:36 Vetura , Prizren

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:24 Vetura , Therandë

Shitet

980 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 19:20 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:24 Vetura , Prishtinë

Caddy

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 19:09 Vetura , Prishtinë

Keddy

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 19:03 Vetura , Prishtinë

Passat

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 13:56 Vetura , Ferizaj

Blej Audi te aksidentume

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 22:21 Vetura , Rahovec

blej golf te aksidentum

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 17:44 Vetura , Lipjan

Shitet Pa Dogan Golf4

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 16:16 Vetura , Ferizaj

Blejm Vetura te aksidentume

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 08:59 Vetura , Prizren

blej golf7 te Aksidentum

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 13:48 Vetura , Prishtinë

Bmw 520d m packet rks

1 EUR

01 Pri 21:34 Vetura , Dragash

Golf4

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 22:02 Vetura , Besianë

Golf4 1.9tdi 74kw modeli ocean vp2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Mar 02:03 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.7 dizel pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 02:59 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 d 2.0 dizel rks 1 vit

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 08:16 Vetura , Besianë

Golf4 1.9tdi 74kw special vp2002 ne gjendje perfekte

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 10:53 Vetura , Prishtinë

Keddi

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 17:30 Vetura , Klinë

Golf4

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 18:11 Vetura , Mitrovicë

Golf4 1.4benxin me rks 1vitt tel 046-149-321

26 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 19:22 Vetura , Prishtinë

Bora 1.9 tdi rks 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:43 Vetura , Pejë

Shiten Goma 16 me fellne Golf4

240 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 23:00 Vetura , Rahovec

Shes ose ndroj

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 19:01 Vetura , Klinë

golf 4

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Shk 18:56 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi a dogan 2005

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 01:11 Vetura , Prishtinë

Audi a6 3.0 tdi quattro pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione