Golf 4 | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 13
Opel , 10
Ford , 9
Acura , 7
BMW , 5
Renault , 4
Hyundai , 3
MINI , 2
Fiat , 2
Daihatsu , 2
Nissan , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Alpina , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:21 ,

Golf 7 1.6 Bluemotion, RKS

Histora e veturës

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Tet 22:59 ,

Golf 4 pikap 1.9

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 13:35 ,

Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 12:22 ,

Shitet

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 14:39 ,

golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 14:55 ,

Golf 4 tdi 4×4

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 14:51 ,

- VW Golf 4 -

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 10:13 ,

Caddy 1.9 SDI 2003 Me dogan & tvsh ����

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 13:04 ,

Golf 7 2016 dsg 96mi km rks 1vjet

Histora e veturës

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Sht 19:12 ,

Shes golf 3 1.9 Dizel Rks 4 Muj Viti93

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 14:09 ,

FORD FIESTA 1.4 Diesel RKS - FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:14 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI ( I e kuqe ) - 2003 RKS

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 16:57 ,

Shes Golf 5

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 19:24 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 16:03 ,

Golf 4 Ocean

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 00:35 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 09:27 ,

Shes

Histora e veturës

1 250 EUR

22 Gush 16:35 ,

Shes Gomat e Dimrit

Histora e veturës

60 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 11:57 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 21:38 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

Histora e veturës

10 950 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 22:14 ,

Shitet golf 4 1.9 TDI viti 2000 regjistrim 1 vit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 19:33 ,

Golf 1.9 TDI 1 Vit rigjistrim

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 17:16 ,

Shitet Golf 4

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Qer 16:11 ,

Shes Goma Tdimrit

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 19:43 ,

Shes Fellnet

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 13:42 ,

Golf 4 1.9 tdi 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 11:05 ,

Golf 4 1.9 tdi rks viti 2001

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 17:48 ,

passat 2 1.9 disell

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:46 ,

Golf 4 Pacifik

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 20:35 ,

Mercedes c220

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 09:58 ,

fellne

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 11:37 ,

Shitet ose ndrrohet golf 4 1.9 Tdi.

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 18:42 ,

Shitet Golf 4 Karavan

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

Histora e veturës

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 13:42 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Lancia
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Acura
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione