golf 4 | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 13
Opel , 10
Ford , 8
BMW , 7
Acura , 7
Hyundai , 3
Renault , 3
MINI , 2
Fiat , 2
Daihatsu , 2
Nissan , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Alpina , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:38 ,

Golf 1.9 TDI 1 Vit rigjistrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:18 ,

passat 1.9 disell

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 ,

Golf 4 T(DI kuqe)

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:37 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:42 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar 1 vit regjistrim.

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:12 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 13:12 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Qer 10:05 ,

Golf 6 viti 2011 muj 12 higline tdi Led

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 13:42 ,

Golf 4 1.9 tdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 09:21 ,

Golf 4 T(DI kuqe)

4 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 23:56 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 11:05 ,

Golf 4 1.9 tdi rks viti 2001

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 18:01 ,

Shes Golf 4 1.4 benzin rks 6 muaj rks 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:16 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 17:48 ,

passat 2 1.9 disell

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:46 ,

Golf 4 Pacifik

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 20:35 ,

Mercedes c220

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 09:58 ,

fellne

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 11:37 ,

Shitet ose ndrrohet golf 4 1.9 Tdi.

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 18:42 ,

Shitet Golf 4 Karavan

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 10:22 ,

Shes Pjes Per Golf 4 1.4 b 16V 100.000 Km tKaluara

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Maj 10:22 ,

Shes Pjes Per VW Golf 4 1.9 Tdi Manuel 5+R

11 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 11:20 ,

SHES GOLF VI AUTOMATIK COMFORTLINE 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 22:19 ,

Golf 4 – Special ��������

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 13:42 ,

Golf 4

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 23:33 ,

boshpumpa

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 16:25 ,

Fellne

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 01:12 ,

Wv Golf 1.9 TDI (i)

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:03 ,

Golf 6 2.0 4motion

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 13:11 ,

Shes BMW

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 17:43 ,

shes golf 4 tdi 10 muj rixhstrim

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Mar 14:30 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI i sapo ardhur nga Austria

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:10 ,

Pjes per golf 4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 15:53 ,

Golf u shit

9 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 13:51 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 13:05 ,

Golf 2

680 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 16:06 ,

Shitet Golf 5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 15:55 ,

Shitet Golf2

670 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:55 ,

Golf 1.6 disel 5 muj regjistrim

710 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione