Touran | Mitrovicë | Makina | Vetura

Opel , 7
Audi , 2
BMW , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touran Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:29 ,

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 15:32 ,

Touran 2.0 tdi , gjendje te mir teknike .

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 21:51 ,

Touran

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 19:38 ,

Touran 2.0Tdi AUTOMATIK DSG Full extra. Rks 7 muj

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 07:29 ,

Touran 2.0Tdi AUTOMATIK DSG Full extra. Rks 7 muj

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 12:50 ,

Touran 2.0Tdi AUTOMATIK DSG Full extra. Rks 7 muj

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 17:15 ,

VW Touran 1.6 tdi , 6 shpejtesi , gjendje shume e rregullt.

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 19:07 ,

Touran 2.0Tdi AUTOMATIK DSG Full extra. Rks 7 muj

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 02:23 ,

Caddy TDI

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 13:24 ,

VW Touran 2.0 DSG

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 12:02 ,

Touran 1.9 TDI 6 Shpejsi

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:00 ,

VW Touran 2.0 i ardhur nga zvicra rks

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 18:42 ,

Shitet Golf 4 Karavan

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 03:09 ,

VW Touran 2.0 DSG 150ps Highline FULL

Histora e veturës

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:10 ,

VW Touran 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 11:36 ,

Kerkoj audi a4 si ne foto ndrrim me touran 2007

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 16:39 ,

Vw touran highline 2.0 tdi 130 kv 177 ps

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Maj 00:58 ,

Touran

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 13:27 ,

VW Touran 2008 1.9 TDI Automatic

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 09:50 ,

TOURAN 2.0 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 09:54 ,

golf 2 (1 vit rks)

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 23:50 ,

Shitet

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 13:37 ,

Touran 2.0

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 16:47 ,

VW Touran 2014 Kondicion perfekt

Histora e veturës

8 550 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Mar 10:39 ,

Shitet VW Touran 2.0 DSG Me Dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 03:40 ,

touran 1.6–TDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 07:34 ,

Touran 1.9 TDI - 7 Ulse 2006 ( 6 muj RKS )

Histora e veturës

48 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:22 ,

Vw Touran RKS 2011

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 13:23 ,

Touran

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 08:29 ,

Touran 2.0 Dsg

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 14:31 ,

Touran

Histora e veturës

1 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 20:12 ,

Touran 1,6 Dizell Rks Manuel 6 shpejsi

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 09:47 ,

VW TOURAN PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 14:28 ,

Touran

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:55 ,

VW Touran 1.6 TDI DSG automaat 77kw 105 ps

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 13:42 ,

Shes Touran 1.6 TDI 7 ulse Rks 03.02.2022

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 14:55 ,

U shit Flm = Touran

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 21:52 ,

Radio CD me NAVIGACION .DVD.orginal VW

Histora e veturës

177 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 21:10 ,

Mercedes

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 11:05 ,

VW Touran 2.0 103 kw 140 ps

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 14:15 ,

Shes apo ndrroj touran 2007

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 14:15 ,

Shes apo ndrroj touran 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • touran në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • Touran në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | S-Class
  • Touran në kategorinë Vetura | Hyundai
  • Touran në kategorinë Vetura | BMW | 525 | Seri 5
  • TOURAN në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Touran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • Touran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Touran në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • touran në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Touran në kategorinë Vetura | Opel | Combo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione