Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Touran - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 4225
Audi , 76
Opel , 71
BMW , 45
Peugeot , 22
Ford , 22
Renault , 22
Škoda , 20
Citroën , 18
Fiat , 11
Land Rover , 10
Seat , 7
Nissan , 6
Toyota , 6
Volvo , 6
Hyundai , 4
MINI , 3
Suzuki , 3
Acura , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Jaguar , 2
Chrysler , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Wiesmann , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touran Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:47 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 7 ULSE AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:42
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:13 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96KW 131-PS 1-VIT RKS VITI 2009.

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:13 Vetura , Prishtinë

CITROEN C-ELYSEE 1.6 DIESEL 2017 RKS

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:10 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S 300 Automatik

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:04 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 Vetura , Prishtinë

Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 Vetura , Prishtinë

Vw Touran 1.6 TDI DSG Trendline Bluemotion 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 Vetura , Prishtinë

Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 Vetura , Prishtinë

Fiat Doblo Maxi 1.6d Multijet 16v

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 Vetura , Vushtrri

VW CADDY 1.9 TDI / Viti 2006/ Me KLIMË

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:06 Vetura , Therandë

Range Rover evoque SUPER GJENDJE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015 CUP dsg

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN 2.0 TDI — 7 ULSE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 Vetura , Vushtrri

SHES TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:14 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN 1.9 TDI 6 shpejci 7 ULSE

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:05 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2017 me 7 Ulse me Dogan t’paguar

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Vetura , Viti

VW Touran 1.6 TDI 2013 me 7 Ulese Manual me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Vetura , Viti

Shitet VW Touran 1.6 TDI DSG Automatik 2013 vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Vetura , Prishtinë

VW Touran 1.9 Tdi 6 Shpejci V.P 2007 Pa Dogan..

185 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

TOURAN 2.0 TDI 2017 - DSG I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

TOURAN 2.0 TDI VITI 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 Vetura , Prishtinë

Touran 2.0tdi Automatic 2012 me 7ulse

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:16 Vetura , Pejë

Opel Insignia155000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:16 Vetura , Ferizaj

Touran Dizell 7 ulse panoran full esht

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI- Rks 1vjet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT AUTOMATIK 136.000 KM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK 136.000 KM 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 167.000KM I DOGANUAR 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI RKS 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACE LIFT 173.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:15 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI / Pa DOGAN

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:56 Vetura , Ferizaj

VW Touran

8 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:40 Vetura , Prishtinë

TOURAN 1.9 RKS 2004 7 ULSE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Vetura , Gjilan

TOURAN DSG 2013 1.6 TDI

8 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:07 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 TDI - AUTOMATIK EXTREM I RUJTUN

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07 Vetura , Mitrovicë

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 7 ULSE

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:41 Vetura , Prishtinë

Passat CC 2.0 TSI 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:28 Vetura , Gjakovë

Kompresor i klimes (Importuar nga Zvicra)

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:20 Vetura , Gjilan

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG.7

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 11:11 Vetura , Gjilan

Polo 2014 ME DOGAN����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • TOURAN në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Viano
  • Touran në kategorinë Makina
  • touran në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Touran në kategorinë Vetura | Aston Martin
  • touran në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • touran në kategorinë Vetura | Dacia | Duster
  • touran në kategorinë Vetura | BMW | Seri 4
  • Touran në kategorinë Vetura | Acura
  • Touran në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • touran në kategorinë Vetura | Mazda

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione