Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

touran - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 4351
Audi , 73
Opel , 70
BMW , 50
Peugeot , 24
Renault , 20
Škoda , 19
Citroën , 16
Ford , 16
Fiat , 9
Seat , 7
Nissan , 6
Toyota , 6
Hyundai , 5
Volvo , 5
Suzuki , 4
MINI , 3
Acura , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Subaru , 2
Chrysler , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Wiesmann , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj touran Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:40 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2011 Automatik Highline RKS me 5 Ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2017 me 7 Ulse me Dogan t’paguar

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 Vetura , Viti

VW Touran 1.6 TDI 2013 me 7 Ulese Manual me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:31 Vetura , Vushtrri

TOURAN - 2.0 TDI - 7 ULESE - 6 SHPEJTSI - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 Vetura , Gjakovë

TOURAN CROSS 2.0 TDI AUTOMATIK - 2009

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:38 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:22 Vetura , Ferizaj

Vw touran 2.0 dsg

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:20 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 2.0 TDI DSG 7 ULSE

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 Vetura , Mitrovicë

Shitet Touran AUTOMATIK 7 Ulse Highline Viti 2006 Rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:22 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:22 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:22 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 2.0 TDI HIG/LINE DVD NAVI 279333km��

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Vetura , Prizren

VW Touran 2.0 TDi Viti 2011 (RKS) DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:02 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI 140ps FaceLift. RKS

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:42 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:37 Vetura , Prishtinë

Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 Shitorja Vetura , Prizren

VW TOURAN 2.0 BMT

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:25 Vetura , Prishtinë

VW Touran DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:24 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 Vetura , Ferizaj

VE Golf 8 2.0 TDI R-line 2021

38 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 16:22 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 Vetura , Ferizaj

Touran 1.6 tdi 7ulse me dogan cup modeli prej Zvicrres

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell)/Pa DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:07 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

7 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 Vetura , Mitrovicë

FELLNE ME GOMA TVERES PER AUDI A4 GOLF 5/6/7 PASSAT TOURAN

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Polo GTI 2012 DSG rks gjendja perfekte

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A3 Matrix 1.6 Tdi 2017 i Regjistruar Rks 0496502

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A8 4.2 TDI V8 351 PS Black Edition 049650222

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:45 Vetura , Mitrovicë

FELLNE PER GOLF 5/6/7 AUDI A4 PASSAT B7 TOURAN

450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Matrix Vitrual 2.0 TDI Rks S-tronic 2017 049650222

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:44 Vetura , Pejë

Shes ose nderroj veturen touran 1.9 diesel

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:44 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDI 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:44 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDi 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:42 Vetura , Ferizaj

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI AUTOMATIK 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:40 Vetura , Dardanë

VW TOURAN DSG 2.0TDI VITI 2006 ��������

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione