Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TOURAN - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 4451
Audi , 72
Opel , 68
BMW , 58
Peugeot , 23
Renault , 21
Škoda , 19
Citroën , 18
Ford , 17
Fiat , 11
Seat , 8
Nissan , 6
Toyota , 6
Suzuki , 5
Hyundai , 5
Volvo , 5
MINI , 3
Acura , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Chrysler , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Wiesmann , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe TOURAN,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj TOURAN Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:20
Linku:
Vetura , Drenas

Shitet audi q5 3.0.2016 e doganuar rks e servisuar

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 19:08 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 2.0 TDI UNITED VITI 2009 DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:08 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 2.0 TDI DSG MODEL UNITED VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:06 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:48 Vetura , Prizren

Vw Caddy 1.9 tdi

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:48 Vetura , Prizren

Vw Touran 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

BMW 535 D LUXORY AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:57 Vetura , Ferizaj

Shitet

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:31 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI PA DOGAN����

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:29 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sedan automatik me dogane

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2017 me 7 Ulse me Dogan t’paguar

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:01 Vetura , Pejë

Vw Passat B8 BI-TDI 3X-Rline DSG Panoram 2016

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2011 Automatik Highline RKS me 5 Ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Vetura , Ferizaj

Touran 1.6 tdi 7 ulse me dogan te paguar prej Zvicrres

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

TAURAN 2014 DSG 7 ULSE RKS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

NDRIM CITROEN C3 1.2 BENZIN RKS 48000KM 2017

9 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:39 Vetura , Besianë

Touran 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:37 Vetura , Fushë Kosovë

Touran 1.9 TDI R-Line 7Ulse 2010 ne shitje

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26 Vetura , Prishtinë

Touran 2.0tdi 2010 7ulse

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 Vetura , Vushtrri

BMW 530d (Dizell) / AUTOMATIK / Pa DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:01 Vetura , Vushtrri

VW Golf 4 1.9 TDI / Pa DOGAN

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 AUTOMATIK-DSG 2.0 TDI RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI KLIM RKS

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Touran 1.9 TDI Dsg- 2005

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:24 Vetura , Vushtrri

Touran 2.0TDI (100kw =134PS) /EURO 4 / Pa DOGAN

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Picasso 1.6 e-HDI 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 JTD Dizel 2013 Facelift

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Vetura , Ferizaj

Opel Astra K 1.6 CDTI Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Vetura , Ferizaj

Śkoda Roomster 1.6 TDI 2014-5 ules

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Vetura , Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4X4 2015 AUTOMATIK

13 590 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Vetura , Gjakovë

TOURAN CROSS 2.0 TDI AUTOMATIK - 2009

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:04 Vetura , Gjakovë

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK - 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 11:43 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7ULSE RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:59 Vetura , Gjilan

Touran 2.0 viti 2015. 7000 ��

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:26 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik Dsg,Navi,Acc Senzora

145 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Vetura , Gjilan

Seat altea dizel automatik

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:04 Vetura , Prizren

VW Touran 2.0 TDi Viti 2011 (RKS) DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:02 Shitorja Vetura , Vushtrri

Vw touran 1.9 tdi 7 ulse 10 muj rks

54 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:02 Vetura , Fushë Kosovë

Vw Touran 1.9TDI RKS 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 Vetura , Prishtinë

Passat B7 1.6 TDI DSG Automatik Modeli Fundit 2014 Me Dogan

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj TOURAN | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • TOURAN në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Viano
  • Touran në kategorinë Makina
  • touran në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • touran në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Touran në kategorinë Vetura | Aston Martin
  • touran në kategorinë Vetura | Dacia | Duster
  • touran në kategorinë Vetura | BMW | Seri 4
  • Touran në kategorinë Vetura | Acura
  • Touran në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • touran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Jetta

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione