Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Vetura Të gjitha në Mitrovicë

Audi , 226
Opel , 11
Fiat , 6
BMW , 3
Citroën , 2
Daihatsu , 2
MINI , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Acura , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:31 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:56 Vetura , Mitrovicë

FELLNE ME GOMA TVERES PER AUDI A4 GOLF 5/6/7 PASSAT TOURAN

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:56 Vetura , Mitrovicë

SHITEN GOMAT E DIMRIT PER GOLF 4 AUDI A3 POLO BORA SHKODA

170 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 18:00 Vetura , Mitrovicë

AUDI A3 cuatro 2.0 viti 2012 i posa regjistruar

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Gush 17:16 Vetura , Mitrovicë

Audi a3 2012 1.6tdi

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 10:40 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2.0 TDI S Line

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Gush 13:51 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 Automatik 1.4 TFSI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 09:50 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 - Automatik Tiptronik 2.0 TDI I RI ��10 Muaj RKS

6 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 08:43 Vetura , Mitrovicë

Shes golf 2 dizell 049-180-401

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Korr 08:08 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 R Gti

1 EUR

04 Korr 18:31 Vetura , Mitrovicë

Audi a3 1.6 TDI full extra

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:38 Vetura , Mitrovicë

audi a3

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 23:32 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA. 043 547 987

4 500 EUR

18 Qer 13:24 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 1.9 TDI VP 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 09:18 Vetura , Mitrovicë

Pikap caddy

750 EUR Price Reduced

15 Qer 10:32 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A3 2.0 2004

99 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 16:21 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 quattro 2.0 184 ps

1 EUR

22 Maj 00:46 Vetura , Mitrovicë

Shes audi a3

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 00:36 Vetura , Mitrovicë

Audi A3

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 22:23 Vetura , Mitrovicë

Spirala audi a3 golf 4 bora

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 06:50 Vetura , Mitrovicë

Shitet Audi A3 1.6 D S-Line Aut.Tiptronic EXTRA Volitshem

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 15:16 Vetura , Mitrovicë

Radio CD me Navi per vw

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 20:07 Vetura , Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 11:58 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 - Automatik Tiptronik 2.0 TDI I RI �� 049665551

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:30 Vetura , Mitrovicë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Shk 21:30 Vetura , Mitrovicë

Audi a3 automatik 2.0 viti 2012

10 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:57 Vetura , Mitrovicë

Mercedes e 220

5 EUR

13 Shk 09:51 Vetura , Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

13 Jan 11:12 Vetura , Mitrovicë

SHES CADDY 2011 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 09:02 Vetura , Mitrovicë

Audi A3/8P 2010 Euro4 Sport Back Ne Gjendje Perfekte

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 19:48 Vetura , Mitrovicë

AUDI A3 2.0 S-Line Automatic 2006

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 17:20 Vetura , Mitrovicë

Scirocco

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 09:18 Vetura , Mitrovicë

AUDI A3 2.0 TDI 3 x S-LINE. QUAATRO

15 300 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 00:53 Vetura , Mitrovicë

Mercedes e clas 220

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 02:51 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 02:51 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 19:56 Vetura , Mitrovicë

Citroen C3

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 21:15 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 ANGLEZ

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:09 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2.0 STronic 170 PS

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 16:17 Vetura , Mitrovicë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 09:13 Vetura , Mitrovicë

shes audi a3 2.0 170 ps

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 10:06 Vetura , Mitrovicë

Shitet Audi 2.0 TDI Automatik S-Tronic me dogan ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 00:14 Vetura , Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 15:29 Vetura , Mitrovicë

Shitet Audi A3 (Rs3 Look)

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 11:04 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 - Automatik Tiptronik S-LINE 2.0 TDI 049849912

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 14:38 Vetura , Mitrovicë

Shitet Audi A3 (Rs3 Look)

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 15:19 Vetura , Mitrovicë

shes audi a3

12 800 EUR

16 Tet 12:28 Vetura , Mitrovicë

Audi a3 1.6 TDI

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 15:48 Vetura , Mitrovicë

Shitet Audi A3 Automatik S-Tronic me Dogan te paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:59 Vetura , Mitrovicë

AUDI A3 (Automatik)

9 900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione