Prizren | Makina | Vetura | Nissan

100 NX , 2
200 SX , 8
240 SX , 1
280 ZX , 2
300 ZX , 2
350Z , 1
Almera , 4
Evalia , 1
Frontier , 1
GT-R , 1
Interstar , 1
Juke , 1
King Cab , 2
Kubistar , 5
Micra , 10
Murano , 2
Navara , 23
Note , 1
NP 300 , 1
NV200 , 2
Patrol , 9
Pixo , 3
Primastar , 3
Primera , 14
Qashqai , 16
Qashqai+2 , 2
Sentra , 1
Serena , 2
Sunny , 6
Terrano , 15
Vanette , 5
X-Trail , 18

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:55 ,

Nisan Qashqai+2

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 19:00 ,

Shiten Pjes Për Nissan Patrol Y61 2.8 Tdi Diff Look ����

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 13:35 ,

Nissan Qashqai +2

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 21:43 ,

Ne gjendje te mir teknike

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 22:36 ,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 83000 tkalume 6 muj regjistrim

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Mar 15:26 ,

NISSAN QASHQAI

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 14:09 ,

Nissan Patroll dizel 4X4

3 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 19:14 ,

Nissan Navara 2.5 dizell 82000 tkalume 6 muj regjistrim

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Mar 10:22 ,

Nissan Micra 1.0 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 09:53 ,

shitet nissan primera 2.2dizell

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:10 ,

Nissan Vanette 2.3d

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Mar 09:04 ,

Shitet Nissan Navara 2.5 dizell 80000km tkalume

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Mar 19:09 ,

Shitet Urxhent

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 18:30 ,

NISSAN PRIMASTAR 2.0dci 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 21:39 ,

Nissan Navara 2.5 dizell 6 muj regjistrim 80000 km tkalume

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Shk 22:22 ,

Shitet urgjent ne gjendje te mir teknike e sa po regjistruar

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 18:23 ,

Shitet Nissan Navara 2.5 dizell 78000 km 6 muj regjistrim

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Jan 11:01 ,

Shitet Nissan Navara 2.5 dizell 77300 km 6 muj resgjistrim

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Jan 21:30 ,

Shitet Nissan Navara 2.5 dizell 2006 77000 km te kaluara

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Jan 13:16 ,

Shitet Nissan Navara 2.5 dizel 2006 77000 km te kaluara

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Jan 11:42 ,

shitet nisani nga gjermania i sapo ardhur

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Jan 22:27 ,

shitet nisani nga gjermania i sapo ardhur

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Jan 05:33 ,

Nissan Unterstände T28 100

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Jan 20:41 ,

����SOLD����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 14:43 ,

Velushker Ñissan 3.2 ton diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 13:52 ,

nisan

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Dhj 15:18 ,

NISSAN PATHFINDER

165 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 10:22 ,

Shes xhipin nissan pathfinder te vitit 2010 .xhipi ka motorr

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 18:57 ,

u shittt

2 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 14:54 ,

Shitet nissani per pjes

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
14 Tet 10:26 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:26 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:05 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:05 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:05 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 21:58 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 22:08 ,

Nissan X trail 2.5 turbo

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 20:07 ,

Shitet Nissan NV200

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 15:52 ,

nissan sunny 2.0 dizell me hargjime shum te vogla

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:09 ,

Shitet Nissan Sunny 2.0 disel 1994

470 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 21:05 ,

Nissan Qashqai

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 13:59 ,

Shes veturen nisan pixo

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 10:51 ,

Blej Nissan Xtrail me tabela rks

11 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione