automatik | Prizren | Makina | Vetura

BMW , 171
Audi , 170
Opel , 143
Renault , 73
Peugeot , 65
Ford , 36
Citroën , 35
Nissan , 23
Škoda , 23
Smart , 23
Jeep , 20
Volvo , 20
Fiat , 18
Seat , 16
Chevrolet , 7
Kia , 7
Jaguar , 5
Mazda , 5
MINI , 5
Chrysler , 4
Hyundai , 4
Porsche , 4
Ssangyong , 3
Daewoo , 2
GMC , 2
Dodge , 1
Honda , 1
Hummer , 1
Lancia , 1
Rover , 1
Saab , 1
Subaru , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:02 Shitorja ,

Bmw x3 2.0D X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:57 Shitorja ,

BMW X3 2.0D X-Drive M Packet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Shitorja ,

BMW X1 XDrive 20D

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 ,

Mercdes-Benz C 250d BlueTEC 9G Tronic Viti ����2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:08 Shitorja ,

Śkoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 ,

OPEL COMBO NDRIM ME AUTOMATIK

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Shitorja ,

Bmw X1 Panorama AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Shitorja ,

Bmw 320 D M-Performance X-Drive AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:26 Shitorja ,

Mercedes E-Klasse E20

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:26 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:19 Shitorja ,

Peugeot 508 HDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 Shitorja ,

Peugeot 3008 1.6 HDI AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 Shitorja ,

Skoda Super B 2.0 TDI DSG 4-Motion

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 Shitorja ,

VW Touareg 3.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 Shitorja ,

Range Rover Evoque

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:09 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 Shitorja ,

Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:00 ,

BMW X3 3.0D XDRIVE 35D AUTOMATIK 4X4 PANO BIXEN KAMERË+DOGAN

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

SMART 800 DIZEL AUTOMATIK VITI 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

Passat Automatik TIPTRONIK i regjistruar 1 vit

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 ,

Mercedes Benz E 250 avantgarde

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

Citoren DS5 2.0 HDI AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:49 ,

Bmw 320D Automatik Modern

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

Audi Q5 3.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

Audi A6 3.0 TDI V6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

Smart fortwo 600cc Benzin Automatik Tiptronik 2002 klim

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:59 ,

SHITET PASSAT DISEL 1.6TDI AUTOMATIK DSG ME DOGAN PAGUME

11 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI pa dogan

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 ,

SHITET GOLF 7 DISEL 1.6TDI AUTOMATIK PA DOGAN BOJ NDRIM

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:57 Shitorja ,

BMW 640 D

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 ,

SHITET GOLF 6 DISEL 2.0TDI AUTOAMTIK DSG VIti 2012 PA DOGAN

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 ,

SHITET ALFA ROMEO DISEL 1.9JTD AUTOMATIK RKS

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 ,

SHITET OPEL INSGNIA DISEL 2.0CDTI AUTOMATIK 1VIT RKS

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Shitorja ,

smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:55 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Shitorja ,

BMW 40D M Performance

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI AUTOMATIK 7 ULESE

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:32 ,

Nissan Qashqai +2

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 ,

Renault Captur

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:36 ,

Audi A6 3.0 TDI Viti 2015 (RKS) Matrix

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione