polo | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 13
Audi , 11
Ford , 10
Fiat , 7
BMW , 4
Citroën , 4
Renault , 4
Peugeot , 3
Mazda , 2
Smart , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Kia , 1
Seat , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:24 ,

Shes Polo 1.0 Ne Gjendje Prefekte

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:41 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Shitorja ,

VW Polo 1.4 TDI FACELIFT

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:10 Shitorja ,

VW Polo 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:04 ,

Shitet.Ford.eskord.1.8 dizell.viti prodhimit 1992.

680 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:27 ,

VW Volkswagen Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:20 ,

Shes motorra 2.5 dizell per mercedesa.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:29 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:18 ,

Polo 1.2 TDI i posa doganum

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:23 ,

Motorra .2.5 dizell.Per mercedes.124.200.250sh

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:23 ,

Shes motorr per..ford.1.8 dizell.

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:22 ,

goma. 225.70.R.15.C. viti.prodhimit.(2019)

25 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:22 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:21 ,

Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:38 ,

Polo ne gjendje perfekte

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:13 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:59 ,

SHITET SEAT LEON DISEL 2.0TDI AUTOMATIK ME RKS

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:59 ,

SHITET CADDY LIFE DISEL 1.9TDI 5ULSE RKS 10MUJ BOJ NDIRM

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:58 ,

SHITET ALFA ROMEO DISEL 1.9JTD AUTOMATIK RKS

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:56 ,

SHITET OPEL INSGNIA DISEL 2.0CDTI AUTOMATIK 1VIT RKS

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:54 ,

SHITET S CLAS 320CDI PRESIDENTIAL AITOMATIK ME RKS 6MUJ

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:54 ,

SHITET GOLF 7 DISEL 1.6TDI AUTOMATIK PA DOGAN BOJ NDRIM

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 18:11 ,

Skoda Octavia 1.9 TDI 2007 RKS 1 VIT Perfekt

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 18:34 ,

Opel Meriva 1.7 Diesel Automatik RKS

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 18:00 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 17:59 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 17:58 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 17:57 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 12:28 ,

Shes Veturen VW POLO 1.2

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 10:32 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:31 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 19:52 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81 shitet pak urgjent

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 18:22 ,

SHES POLO 1.4 MPI BENXIN VP 2001 BAJ EDHE NDRRIM

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit u shit .1.9 tdi.me (i) tkuqe.4x4..

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 19:32 ,

Merceds Vito 112 CDI AUTOMATIK 1 vjet rexhistrim

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 09:24 ,

POLO1.4 tdi 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 09:19 ,

POLO 1.4 tdi 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 08:52 ,

POLO 1.4 tdi 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 08:31 ,

Jan shit

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 06:50 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 21:27 ,

Polo 1.4 benzin 98 shes/ndroj

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 12:54 ,

Polo 1.6

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo Polo Polo Polo

Në fillim