golf 5 | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 26
BMW , 18
Opel , 12
Ford , 9
Renault , 8
Peugeot , 5
Citroën , 3
Mazda , 2
Seat , 2
Alpina , 2
Dodge , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Honda , 1
Smart , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:10 ,

Shitet.Ford.eskord.1.8 dizell.ndrrim.me.audi.80.

680 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:47 ,

Golf 6 Plus 2.0 TDI Viti 2009 (RKS)

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:33 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 ,

Shes motorra 2.5 dizell per mercedesa.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:09 ,

Motorra .2.5 dizell.Per mercedes.124.200.250sh

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:45 ,

Golf VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

16 499 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Shitorja ,

Golf 7.5 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:47 ,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:41 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

shes golf 4 dizell 1.9 boj eedhe ndrrim

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:17 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:07 ,

GOLF 5 1.9 TDI Viti 2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 ,

Golf 4 TDI 1.9 Disel

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:45 ,

BMW 420d në shitje

22 550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:31 ,

Audi A3 3x Sline

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:21 ,

Golf 4 TDI 1.9

4 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 23:27 ,

VW Volkswagen Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 15:53 ,

Golf 4 TDI

4 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 07:59 ,

SHITET SEAT LEON DISEL 2.0TDI AUTOMATIK ME RKS

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 07:59 ,

SHITET CADDY LIFE DISEL 1.9TDI 5ULSE RKS 10MUJ BOJ NDIRM

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 07:58 ,

SHITET ALFA ROMEO DISEL 1.9JTD AUTOMATIK RKS

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 07:56 ,

SHITET OPEL INSGNIA DISEL 2.0CDTI AUTOMATIK 1VIT RKS

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 07:54 ,

SHITET S CLAS 320CDI PRESIDENTIAL AITOMATIK ME RKS 6MUJ

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 07:54 ,

SHITET GOLF 7 DISEL 1.6TDI AUTOMATIK PA DOGAN BOJ NDRIM

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 21:28 ,

Vw golf 5 1.9 tdi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 16:53 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 18:34 ,

Opel Meriva 1.7 Diesel Automatik RKS

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 17:58 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 17:57 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 10:32 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:31 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 19:52 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81 shitet pak urgjent

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 08:31 ,

Jan shit

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 06:50 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:37 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 23:36 ,

Golf 5 dizel u shittt flm merrjep

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:04 ,

Shitet golf 6 i ri 2009

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 09:49 ,

Golf 5 Plus 1.9 TDI Automatik RKS

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:37 ,

Shitet Golf 5 TSI DSG

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 11:03 ,

Golf 1.6

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 18:46 ,

Fellgat ne shitje shum te mira

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 21:26 ,

Golf mi3

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 12:28 ,

I BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 18:49 ,

Golf 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim