Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Antara Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Antara | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:24 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:48 Vetura , Ferizaj

Shes opel antara 2 2 cdti 4/4 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 20:02 Vetura , Ferizaj

Shitet e Ndrrohet

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Qer 16:55 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 19:55 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

10 755 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:56 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

9 000 EUR

06 Shk 15:18 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Antara 2.2 Dizel 4x4 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 17:22 Vetura , Ferizaj

OPEL ANTARA

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 03:57 Vetura , Ferizaj

Vetura

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 09:38 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:53 Vetura , Ferizaj

Opel antare 2.2 cdti 2013 4×4 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 22:31 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 17:19 Vetura , Ferizaj

OPEL ANTARA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 13:37 Vetura , Ferizaj

Veture

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 17:24 Vetura , Ferizaj

shitet opel antara

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Pri 09:37 Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 14:23 Vetura , Ferizaj

shitet opel antara

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:48 Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura Opel Antara

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:59 Vetura , Ferizaj

Pasat

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 23:33 Vetura , Ferizaj

Shitet opel antara

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Tet 19:00 Vetura , Ferizaj

XHIP 4x4 OPELL ANTARA 2.0 CDTI-TKUQE AUTOMATIK

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 10:30 Vetura , Ferizaj

OPEL ANTARA 2.0 CDTI Automatic KM: 209Mij

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 16:28 Vetura , Ferizaj

Vektra

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 11:48 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2013 automatic 2.2 diesel 4X4

10 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 09:21 Vetura , Ferizaj

She's Opel Antara 2.0 CDTI

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 15:23 Vetura , Ferizaj

OPEL ANTARA 2.0 CDTI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 10:44 Vetura , Ferizaj

Antara

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 10:01 Vetura , Ferizaj

Antra

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:46 Vetura , Ferizaj

Opel

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 18:21 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.0 automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 14:31 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Antara ndrrim i mundshem

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 11:12 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.0 Dizell Regjistrim 1 vit

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 07:43 Vetura , Ferizaj

Opel antara 2.0 cdti 4x4

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 17:27 Vetura , Ferizaj

Shes opel antar

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 16:33 Vetura , Ferizaj

shitet

480 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 21:27 Vetura , Ferizaj

Opel

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Shk 20:42 Vetura , Ferizaj

Opel astra 2.0

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:11 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.0 cdti COSMO-2008

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 18:01 Vetura , Ferizaj

Opell astra 1.6 nenxin

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 09:16 Vetura , Ferizaj

Opel astra 1.7 dizel CDTI 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 15:33 Vetura , Ferizaj

Shes astren ne gjendje te mir

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 17:55 Vetura , Ferizaj

Opell asra 1.7dizell motorr japan 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Antara | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione