Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Antara Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Antara | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:37 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.0 DIZELL AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 Vetura , Gjilan

AUTOMATIK 2.2 DIZEL,OPEL ANTARA ,RKS:22.02.2024,

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Vetura , Prishtinë

opel Antara - Ecotec 231,000 KM

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:30 Vetura , Ferizaj

Shes opel antara 2 2 cdti 4/4 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Shitorja Vetura , Gjilan

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.0 Cdti Viti 2010 Automatik Rks 8 Muj

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:31 Vetura , Prishtinë

Shitet

6 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 12:51 Vetura , Pejë

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 17:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Antara

6 500 EUR

29 Sht 14:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Antara

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 12:32 Vetura , Gjilan

Opel anatara sport

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:12 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Opel Antara - 2014 - Dizel

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 13:59 Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 13:13 Vetura , Dragash

Shes Opel Antara 2.0 CDTI ECOTEC 4X4 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 20:02 Vetura , Ferizaj

Shitet e Ndrrohet

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Gush 13:28 Vetura , Prishtinë

Penzionist

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 09:38 Vetura , Prishtinë

Penzionist

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 09:32 Vetura , Prishtinë

shitet vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Gush 08:10 Vetura , Gjakovë

2009 4x4 opel antara 2.0 automatik/ ndrrim i mundshem

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 20:45 Vetura , Prizren

opel antara, 2.2 cdti

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 23:46 Vetura , Prizren

opel Antara 2.2, Automatic, 4x4

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 11:43 Vetura , Gjakovë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 11:04 Vetura , Gjakovë

Opel Antara 22TD 4X4

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 10:36 Vetura , Gjakovë

Shitet Vetura

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 17:57 Vetura , Malishevë

Shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 17:57 Vetura , Malishevë

Shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 21:14 Vetura , Pejë

OPEL ANTARA 4X4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 13:26 Vetura , Gjilan

Opel antara

26 Korr 01:02 Vetura , Pejë

OPEL ANTARA 2.2 4X4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 12:32 Vetura , Pejë

OPEL ANTARA 2013 4X4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 22:35 Vetura , Pejë

OPEL ANTARA 4X4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 16:51 Vetura , Pejë

Shitet Opel Antara 2014 Automatik Dizel

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Korr 12:35 Vetura , Besianë

Opel Antara

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:06 Vetura , Gjakovë

Shitet arsyeje emigrimi..

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 11:20 Vetura , Gjakovë

Opel Antara ne gjendje te regult Diesel

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 09:03 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel Antara 2.2 dizel 4x4 me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 16:55 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 09:47 Vetura , Prishtinë

Opel antara 2.2cdti 4×4

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 08:37 Vetura , Fushë Kosovë

Opel antara

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 14:36 Vetura , Dardanë

Opel Antara

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 15:15 Vetura , Vushtrri

Opel Antara 2.2 dizel 4x4

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:29 Vetura , Pejë

OPEL ANTARA 2.2CDTI 4x4 2013 RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 17:39 Vetura , Prishtinë

Opel Antara CD TI 2.0

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 17:26 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Antara

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 14:10 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Antara

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 14:08 Vetura , Prishtinë

Opel Antara

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:40 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel ANTARA 2.2 cdti 4x4

11 500 EUR

15 Pri 02:52 Vetura , Gjilan

Opel antara

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Antara | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione