Prishtinë | Makina | Vetura | Opel | Antara

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Antara | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:08 ,

Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik - Nga Zvicra me dogane

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 09:00 ,

OPEL ANTARA 2.0 DIZELL 4X4 RKS VITI 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 12:43 ,

shes

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:47 ,

Opel Antara 2.0 - 4x4 - 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 16:49 ,

Opel Antara

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:35 ,

Vetur Opel Antara 2.2 CDTi ENJOY 4WD AUTOMATIC

13 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 17:40 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 09:51 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI AUTOMATIK VITI 2008 ME 1VIT RKS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 13:28 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Dhj 22:32 ,

I SHITUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 19:36 ,

Vetura Opel në shitje

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 10:58 ,

OPEL ANTARA AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 06:04 ,

Opel antara 2.0 automatik 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 15:51 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 01:17 ,

Opel antara 2.2 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 18:58 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 10:05 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 10:05 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 10:05 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 10:02 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 18:27 ,

Opel Antara dizel

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Korr 09:45 ,

SHITET VETURA

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 22:26 ,

Opel Antara 2.2

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:37 ,

USHIT E GZOFT PRONARI I RI FLM MERR JEP

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:18 ,

Opel Antara diesel

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 09:56 ,

U SHIT .........Opel Antara Automatik 4X4 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 17:45 ,

Opell ANTARA 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 03:22 ,

Shitet

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 09:29 ,

OPEL ANTARA 2.0CDTI -10

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 17:14 ,

Shitet Opel Antara

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 20:38 ,

Opel antara 2.0 cdti 2008 automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 22:07 ,

Opel Antara

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 19:57 ,

Shitet Opel Antara

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:54 ,

Opel Antara

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 02:05 ,

shitet opel antara

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 17:24 ,

Opel Antara 2007 2.0 CDTI diesel Automatik

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:52 ,

Opel Antara dizel

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 19:38 ,

OPEL ANTARA AVTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 11:53 ,

OPEL ANTARA 4×4 AUTOMATIK 2.0. DTI. FACE LIFT

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 19:45 ,

u shit flm merrjep

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 09:45 ,

OPEL ANTARA 4X4 2.0 Disel

9 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 18:09 ,

Shitet Opel Antara 2.2 d Xdrive

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 16:07 ,

Opel Antars

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 10:29 ,

Shes Opel Antara 2.0 CDTI - 4x4

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 08:16 ,

I SHITUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 10:20 ,

UShit Nga AS Bunaa

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:32 ,

I SHITUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Antara | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione