Mitrovicë | Makina | Vetura | Opel | Astra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:12 ,

Opel astra G 2.0 DTI 2003 // Extra e rujtne

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2011

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 12:14 ,

Shes Opel Astra 1.4 turbo 120 ps

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 11:06 ,

Opel Astra G 2.0 DTI V.p2004 Rks 6 Muj

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 20:42 ,

Opel astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 11:25 ,

Shiten urgjent pjese per Opel Astra G 2.0DTI

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 08:36 ,

opel aster

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 19:14 ,

Opel astra H

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:49 ,

Opel astra

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 10:13 ,

opel astra

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 22:10 ,

opel astra 1.4 benzin

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 19:27 ,

Shitet Opel Astra G

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 13:49 ,

Shitet Astra G

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 14:43 ,

Opel Astra wagon 1.7 dizel coddy me dy ulse

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:03 ,

Shitet astra 1.7 dizell 11 muj rks

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 14:16 ,

U shit flm

780 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 22:24 ,

Opel astra

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 22:12 ,

Opel astra

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 17:21 ,

shitet opel astra 2011 1.6 benzin

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 17:46 ,

Opel Astra Sports Tourer 1.7

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 15:23 ,

Opel Astra H

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 09:55 ,

Opel astra 1.7 dit dizel

2 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 22:01 ,

u shit

5 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 12:06 ,

opel astra g dti 1.7

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 19:49 ,

Opel astra

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 21:11 ,

Astra 1.7 CDTI

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 18:44 ,

Opel Astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 19:47 ,

U shit...

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 17:36 ,

Opel astra 1.7 - 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 16:56 ,

shitet opel astra 1.7

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 10:24 ,

Opel astra 2.0 Turbo

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 12:22 ,

Opel Astra 1.7 Disel Motorr Japan

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 14:05 ,

pjes per opel aster

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 18:27 ,

Opel Astra 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 00:06 ,

Siten ose ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 22:08 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Dizell rks 5 muj

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 22:36 ,

Opel Astra

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Korr 20:46 ,

opel astra

420 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 22:20 ,

Opel Astra

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Korr 23:17 ,

Opel Astra 1.7

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Maj 23:36 ,

Shitet Opel Astra 1.6 benzin

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 20:44 ,

Opel astra h 1.9

45 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 16:27 ,

Opel Astra rks e qlajmruar 2.0 Sfi

702 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione