Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra - Vetura Të gjitha në Mitrovicë

Opel , 372
Audi , 6
Fiat , 4
BMW , 3
Citroën , 3
Daihatsu , 3
Acura , 1
Ford , 1
Kia , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
TVR , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra , kategori Vetura , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Maj 18:06 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 22:15 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra 1.7dti

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 11:12 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra DTI 2.0

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:05 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Blej Gjitha Llojet e Veturave Qmime reale

12 345 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 02:40 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

044/444/446 OPEL ASTRA J CDTI 1.7 2013 044/444/446

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 21:28 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

opel astra

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 20:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 09:07 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

OPEL ASTRA G

1 111 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 11:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Mitrovicë

BLEJM VETURA. 043 547 987

4 500 EUR

24 Shk 21:23 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra J Diesell

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:35 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

Blej VETURA qe nuk i perdorni RKS paDogan

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Mitrovicë

Passat B8 2.0 DSG Ndrrohet

13 Shk 17:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Shitet&Ndrrohet Opel Astra 1.6i

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 12:32 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Dekorus Për Fara Opel Astra (G)

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 23:27 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra g

222 222 222 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 23:33 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Mitrovicë

SHITET NDRROHET DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO +38349439478

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 18:10 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Shitet&Ndrrohet Opel Astra

1 100 EUR

11 Jan 00:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel astra h

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Jan 13:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo

3 EUR

03 Jan 20:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B8

13 500 EUR

25 Dhj 20:42 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

BLEJ VETURA 500-5000€ super qmime!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Dhj 17:58 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra 1.6i AUTOMATIC

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 10:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7 R Gti

1 EUR

15 Dhj 20:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes e 220

55 EUR Price Reduced

14 Dhj 22:09 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra H

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Mitrovicë

Blejm vetura te aksidentume dhe me Defekt

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
03 Dhj 23:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 13:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:29 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel astra 2.2 pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 14:57 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Mitrovicë

E shitur!

9 600 EUR

04 Nën 21:02 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Mitrovicë

Shitet suzuki vitara PJES PJES te interesuarit te kontaktojn

9 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Nën 22:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel astra

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 17:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Mitrovicë

Shes golf 2

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 06:43 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra K

11 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 15:55 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opell Astra 1.7 Dizell Rks 11 Muj

2 900 EUR

22 Sht 14:45 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel astra 1.6

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 13:03 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Shitet Vetura

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 07:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Blej Te Gjitha llojet e vetuarve

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Korr 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Shitet OPEL ASTRA (automatik)

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 08:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shes golf 2 dizell 049-180-401

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Korr 00:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Dekorus Për Fara Opel Astra (G)

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

Pikap caddy

750 EUR Price Reduced

15 Qer 18:32 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel astra 2.0 disel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 13:56 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra 2008 diesel

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:13 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra 2.0 DTLI , Pa Dogan

870 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 10:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

OPEL ASTRA H 1.9cdti / Vp 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 10:03 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

OPEL ASTRA H 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 13:07 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra H 1.7cdti Regjistrim 1 vjet

3 500 EUR

07 Pri 16:51 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

11 muj rks tel 049354447

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione