Lipjan | Makina | Vetura | Opel | Corsa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:59 ,

OPEL CORSA C 1.7 DTI RKS 10 MUJ

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:05 ,

Opel Corsa 1.3 Dizel 2006 RKS 10 muj

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:43 ,

Opel corsa 1.7 cdti viti 2004 rks 7 muj

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 14:51 ,

Opel corsa 1.4B viti 2010 rks 1 vit

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 17:49 ,

Shitet corsa 1.2 benxin me klim funksjonale

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:47 ,

Shitet opel corsa 1.2 benxin me klim funksjonale

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:18 ,

Shitet opel corsa 1.3 dizel me klim

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:47 ,

Opel Corsa 1.2b rks

999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 11:07 ,

Opel Corsa 1vit rks

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 21:40 ,

Shitet corsa shum ne gjedje tmir me klim1.2 bexin

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:59 ,

E REZERVUAR

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 09:20 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin viti 94 Rks

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:53 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin viti 2001 Regjistrim 11 muj

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 19:56 ,

Opel corsa 1.3cdti 2012 8muj rks

4 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:28 ,

Shes Opel Corsa 1.4

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 18:47 ,

Shitet corsa 1.2 benxin me klim

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 21:39 ,

Shitet korsa me klim funksjonale 1.2 matorr me singjir

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:34 ,

Shitet corsa 1.2 benxin me klim cetrall

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:52 ,

Opel corsa B

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 21:28 ,

Shitet opel corsa 1.2 benxin matorr me singjir klim

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:24 ,

Shitet kerri

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 07:50 ,

Shitet ose ndrrohet rks 12.10 .2021

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 18:11 ,

Shitet opel corsa 1.2 belnxin me klim fuksjonale

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 20:36 ,

E SHITUR...

2 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 13:11 ,

Leon vitia

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 21:43 ,

Opel Corsa

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 12:24 ,

Shitet open corsa

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 22:18 ,

E GZOFT PRONARI RI

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 23:49 ,

CORSA C BENZIN 1.0 EKOTEK ME KLIM

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 09:29 ,

Opel corsa 1.2 benzin rks 1 vit gjendje perfekte

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 18:40 ,

ushit zhabica

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 23:24 ,

Ushit flm egzoft pronari iri

1 290 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 11:56 ,

Opel corsa c

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 01:24 ,

Opel corsa c

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 01:12 ,

Opel corsa c

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:28 ,

Opel Corsa c

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:17 ,

U shit trileqja e gzoft pronari i vjeter

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 11:47 ,

Opel Corsa C

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 11:38 ,

Opel Corsa C

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 23:00 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin Ecotec 1 vit USHITT FLMM!!..

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 10:43 ,

Corsa B 1.4 ECOTEK KLIM AC 1 VIT REGJISTRIM VITI - 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:54 ,

USHIIT

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 12:35 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin Rks 8 Muaj ushitt flmm..!!

13 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 18:18 ,

E REZERVUAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 12:25 ,

Opel Corsa City 1.2 Benzin RKS 7 muaj - 94

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 02:50 ,

Opel Corsa C

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:57 ,

Opel Corsa C 1.0

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 23:35 ,

opel korsa 1.7disel 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 16:59 ,

��.u shit flm corsa v 00 rks gusht 21 ��

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 05:33 ,

Shes pedalet per auto shkoll te ardhura nga zvicrra

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione