Opel corsa | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 254
Fiat , 14
BMW , 9
Renault , 8
Ford , 6
Peugeot , 5
Seat , 3
Audi , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa , kategori Vetura , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:01 ,

Peugeot 307

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:44 ,

Touran AUTOMATIK *** 7 ulese ***

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:44 ,

BMW 320d Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:43 ,

Fiat Punto AUTOMATIKE

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 ,

Opel Astra

1 760 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:43 ,

Seat Altea 1.9TDI ***Nderrim***

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:43 ,

Opel Astra

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:05 ,

Opel Kadet

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:32 ,

Opel corsa 1.3 ecoflex 2012 e sapo doganuar BLACKEDITION

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:48 ,

Opel Astra

2 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:43 ,

BMW 320d

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 21:11 ,

Opel Corsa

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Mar 20:30 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 09:29 ,

Opel corsa 1.2 benzin rks 1 vit gjendje perfekte

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 11:56 ,

Opel corsa c

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 01:24 ,

Opel corsa c

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 01:12 ,

Opel corsa c

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:28 ,

Opel Corsa c

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:17 ,

U shit trileqja e gzoft pronari i vjeter

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 11:47 ,

Opel Corsa C

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 11:38 ,

Opel Corsa C

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 23:00 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin Ecotec 1 vit USHITT FLMM!!..

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:41 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Shk 10:43 ,

Corsa B 1.4 ECOTEK KLIM AC 1 VIT REGJISTRIM VITI - 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 00:23 ,

BLEJ OPEL CORSA B TE BLLOKUAR DHE TE MIRA ME QMIM VOLITSHUM

2 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 21:54 ,

USHIIT

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 12:35 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin Rks 8 Muaj ushitt flmm..!!

13 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 18:18 ,

E REZERVUAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 12:25 ,

Opel Corsa City 1.2 Benzin RKS 7 muaj - 94

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 02:50 ,

Opel Corsa C

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:57 ,

Opel Corsa C 1.0

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 16:59 ,

��.u shit flm corsa v 00 rks gusht 21 ��

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 15:20 ,

Opel Corsa

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 08:56 ,

Mercedes B Class

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 11:58 ,

OPEL CORSA U SHIT FLM MERR JEP

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 08:21 ,

Shitet Opel Corsa

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 18:27 ,

Shitet Opel Corsa

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 15:07 ,

Opel Corsa 1.4

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Dhj 21:34 ,

Shitet opel corsa

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione