Lipjan | Makina | Vetura | Opel

Adam , 4
Agila , 8
Antara , 8
Arena , 2
Ascona , 10
Astra , 389
Calibra , 29
Campo , 23
Cavalier , 1
Combo , 121
Corsa , 349
Frontera , 11
GT , 6
Insignia , 13
Kadett , 83
Karl , 1
Meriva , 31
Mokka , 1
Movano , 6
Omega , 45
Senator , 1
Signum , 21
Tigra , 9
Vectra , 550
Vivaro , 26
Zafira , 162

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:53 ,

SHES OPEL ASTRA 1.4 BENZIN RKS 22.10.2021

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:43 ,

Shitet ndrrohet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:39 ,

Opel Astra G

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:07 ,

Opel antara 2.0 Cdti 4x4 2008 Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:56 ,

SHES OPEL ASTRA 1 VJET RKS benzin ndrrim boj

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:44 ,

Opel Astra 1.7 CDTI Manual

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Opel Vektra 1.6 benzin,plin,punon,shumë e mirë

490 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:25 ,

Shina per opel combo

40 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:30 ,

OPELL ZAFIRA DIZELL 2.0 (DTI) RKS 10 MUJ

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:40 ,

Opel Astra G Viti 1999 1 Vit Regjistrim Klim AC

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:48 ,

Shitet opel. Vectra

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:47 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2006

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:21 ,

Opel corsa 1.7 cdti viti 2004 rks 7 muj

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:42 ,

Opel zafira 2.0 DTI 2001 7 ulese rks 6 muaj

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:40 ,

Opel Zafira 1.9 cdti 7 ulese rks 4 muaj extra e ruajtur

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44 ,

Opel Astra G 1.8 Benzin Pline NDIZNE + ATEST 1 VIT RKS

1 899 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:38 ,

Opel Zafira 2003

2 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:42 ,

OPEL CORSA C 1.7 DTI RKS 10 MUJ

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:22 ,

Opel Vectra

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:57 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:57 ,

Opel Meriva 045290107

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:34 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 17:49 ,

Shitet corsa 1.2 benxin me klim funksjonale

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:09 ,

Opel corsa 1.4B viti 2010 rks 1 vit

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 14:44 ,

Opel Meriva 1.7 CDTi 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:18 ,

opel meriva 1.7 cdti 2 te kuqe rks 12.02.2022

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:13 ,

Opel Vectra 6 Muj Rks Full Opsion

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:44 ,

ASTRA H 1.9 CDTI VITI 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:08 ,

Opel Astra H

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 08:57 ,

Shitet ndrrohet opel vectra dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 21:42 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:47 ,

Shitet opel corsa 1.2 benxin me klim funksjonale

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 02:04 ,

opell vectra 1.7 dizell

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 18:18 ,

Shitet opel corsa 1.3 dizel me klim

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:06 ,

opel ascona

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 15:47 ,

Opel Corsa 1.2b rks

999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 12:48 ,

OPEL ASTR 1.9 TDCI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 09:22 ,

opel meriva 1.7 cdti 2 te kuqe rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:03 ,

Opel Combo 1.7 dizel

950 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 11:07 ,

Opel Corsa 1vit rks

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 21:40 ,

Shitet corsa shum ne gjedje tmir me klim1.2 bexin

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:43 ,

Opel Astra 1.4 Benzin Viti 2001 Regjistrim 6 muj

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 16:25 ,

Opel Astra 1.7 dti 2002

1 940 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 02:33 ,

Shitet opel vectra

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 01:25 ,

OPEL VECTRA 1.6 BENZIN 91 RKS 08-02.2022️⃣

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 15:08 ,

Shes opel vecter 2.0 dizell gjendje te rregullt

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 15:00 ,

Shes opel vecter dizel gjendje te rregullt

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 14:59 ,

E REZERVUAR

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 00:39 ,

Flm merrjep u shit

1 499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione